Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po premierze filmu "Polityka" Patryka Vegi. Pierwsze opinie widzów w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 września 2019 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Film " Polityka" już dostępny na stronie: allsh,net/polityka ( zeby film działał zmieńcie tylko przecinek w linku na kropke) na tej stronie również wszystkie inne filmy vegi bardzo dobra jakość odtwarzania, film mega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę,że gosciu z nazwiskiem Robert Felus niespejalnie zaczaił po co ta plansza o Misiewiczu :-) :-) :-) :-) :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję wam pisiotroliki. Dzięki wam obejrzałem ten film (choć wcale nie jestem za platformą), i faktycznie jest SUPER realistyczny, dlatego nie możecie tego przeboleć. Piszcie dalej tą swoją durną propagandę to jeszcze trochę ludzi, dzięki wam pójdzie do kina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
film już dostępny w internecie na stronie allsh.net/polityka na tej stronie również wszystkie inne filmy vegi bardzo dobra jakość odtwarzania, film mega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały film. Nareszcie ktoś się odważył przedstawić prawdę o tych co nami rządzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała sala kładła się ze śmiechu. Dobre :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
allsh.net/polityka podany link kieruje na stronę, ale film nieźle kosztuje wolę poczekać aż będzie za darmo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłyśmy wczoraj. Nie żałujemy. Polecamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna tragikomedia, gratuluję pomysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film " Polityka" już dostępny na stronie filmy-seriale24-pl-polityka-2019-film.lnfo.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro mega antypisior RACZEK zmiażdżył w recenzji  ten "film" - to jednka musi byc to niezła siara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super film. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza wersja dostępna na Polityka.eeu.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film bardzo dobry!Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poważnie , oklaski ? Właśnie wróciłam z kina .Sala pełna , rozbawionych osób może w powiewach 5 , w monencie napisów końcowych wszyscy na raz wstali z niesmakiem wyszli .Katastrofa .I nie mówie tego ze wzgledu na wlasne poglady polityczme , film mega stronniczy . Dla mnie caly swiat polityki to tak samo rzadkie i smierdzace gówno po obu stronach ..Widziałam wszystkie filmy Vegi ....jestem cholere rozczarowana , zawiedziona i zniesmaczona .O ile ekspresja Vegi w reszcie jego filmów w specyficzny dla niego sposób porażała realizmem o tyle ten film porazil brakiem obiektywizmu i polotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazlam strone na ktorej to mozna obejrzec juz caly film ***polityka.eeu.pl lub pobrac ***polityka-pobierz.eeu.pl - spieszcie sie poki jej jeszcze nie usuneli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film " Polityka" już dostępny na stronie: ***filmpolityka.eeu.pl lub pobierz na dysk tu: ***pobierz2019.eeu.pl/ na tej stronie również wszystkie inne filmy vegi bardzo dobra jakość odtwarzania, film mega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały film, mnie się podobał i nie interesuje mnie to, że pis nie może tego przeboleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film " Polityka" już dostępny na stronie filmy-seriale24-pl-polityka-2019-film.lnfo.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film " Polityka" już dostępny na stronie filmy-seriale24-pl-polityka-2019-film.lnfo.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...