Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po premierze filmu "Polityka" Patryka Vegi. Pierwsze opinie widzów w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 września 2019 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Film " Polityka" już dostępny na stronie filmy-seriale24-pl-polityka-2019-film.lnfo.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno wielkie gówno tylko zwiastun daje 10 a film mocne 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyt łaskawie potraktowany Prezes i Pani Premier. Tylko aureoli im brakuje. Reszta, no cóż - nic nowego. I ta informacja na końcu.... Przereklamowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem niezły film.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film jest dostepny w sieci ***polityka.eeu.pl, lub do pobrania ***polityka-pobierz.eeu.pl - spieszcie sie poki linki nie zostaly jeszcze zablokowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film jest dostepny w sieci ***polityka-2019.eeu.pl/, lub do pobrania ***polityka-2019.eeu.pl/ - spieszcie sie poki linki nie zostaly jeszcze zablokowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film jest dostepny w sieci ***polityka-2019.eeu.pl/, lub do pobrania ***polityka-2019.eeu.pl/ - spieszcie sie poki linki nie zostaly jeszcze zablokowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film " Polityka" już dostępny na stronie filmy-seriale24-pl-polityka-2019-film.lnfo.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film to dno. Przeskamiwanie z wątku na wątek. Obejrzałam aczkolwiek nie spełnia standardów dobrego kina to gniot. Wega się nie popisał. Film zrobiony dla kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda czasu bo trwa ponad 130 i kasy na bilety. Totalny niewypał. Najgorszy film roku 2019
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj, zgadzam się że, to totalny niewypał nuda przedstawia tylko kilka fragmentów dziwnym trafem tylko wpadki PIS, już wiadomo za kim jest Vega :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj obejrzałam film nie wiem czy śmiać się czy płakac, myślę że ten film może zdecydowanie zniechęcić do chodzenia na wybory. jak się patrzy na te polityczne "gwiazdy" to ma się wrażenie że glosując na obojętnie kogo jest się jednym z nich. i wtedy zaczyna sie sobą gardzić. Ludzie a było ich ponad 150 wychodzili z sali w kompletnej ciszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film " Polityka" już dostępny na stronie filmy-seriale24-pl-polityka-2019-film.lnfo.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super film, polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=Bn0DbwQRBdU&t=107s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się film podobał. Misiewicz powinien być dumny że taki przystojniak go odgrywał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film " Polityka" już dostępny na stronie filmy-seriale24-pl-polityka-2019-film.lnfo.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom filmów Vegi z roku na rok coraz słabszy a nigdy nie był wysoki. Botoks i Kobiety mafii już były słabe a polityka to dla mnie 2 godziny zmarnowane w kinie, 15 min przed końcem chciałem wyjść. Gdzie te czasy gdy człowiek po filmie siedział jeszcze w fotelu jak np po avatarze czy apocalipto . Incepcja czy skazani na shawshank, zielona mila to jest kino na poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry film, lecz by zrozumieć przesłanie jakie ze sobą niesie, trzeba umieć samodzielnie myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vega zbyt trzymał się pierwowzoru i super nie wyszło. Mimo wszystko warto pójść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...