Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powitanie Nowego Roku w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 grudnia 2017 r. o 19:15 Powrót do artykułu
W roku wyborczym każdy pokaż winien być widowiskowy a życzenia dla mieszkańców zjawiskowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cesarz Trajan : " Lud rzymski można utrzymać w spokoju tylko rozdawnictwem zboża i igrzyskami " ..... Wszechmocny Zbawiciel : " Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" - Ewangelia Mateusza 11:28 Biblia Warszawska ... " Pokój zostawiam wam, mój pokój daję wam; daję wam nie tak, jak daje świat. Niech się nie trwoży wasze serce ani się nie lęka." - Ew. Jana 14:27 UBG __________________ wyszukiwarka : " jedyny lek na depresję i ochrona przed nią "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilekroć tą razą zostanie przebity Lublin tym widowiskowym pokazem fajerwerków, skoro wg DW na świąteczną iluminację Puław zostało wydane 10 razy więcej niż w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ciekawe ilekroć tą razą zostanie przebity Lublin tym widowiskowym pokazem fajerwerków, skoro wg DW na świąteczną iluminację Puław zostało wydane 10 razy więcej niż w Lublinie?
 A co, nie wierzysz? Przyjedź i zobacz. Oceń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prania czy pirania????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cheba się nie decyduję Olu - straśnie bojem się Iluminatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy liczą 48700 mieszkańców. Prezydent jest w miastach powyżej 50000 mieszkańców. Ktos mi to wytłumaczy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokwaterowano trochę braci że wschodu i się spina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...