Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Boże Ciało" walczy o Oscara. "To bardzo uniwersalny film"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2020 r. o 15:34 Powrót do artykułu
Nic tu nie ma o eskimosach więc nie ma szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film dobry ale nie na Oskara.. Podobał mi się film jedynie zakończenie było trochę dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiałby być prześladowanym Żydem, by otrzymać Oskara. Innej drogi nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oglądałem filmu ale wiem,że jeśli szkaluje Polaków lub katolików jak "Ida","Lista Schindlera" i inne to Oskara dostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......film jest przede wszystkim mądry i nieuciekający od trudnego tematu potrzeby dojścia do prostego i niekoniecznie ucywilizowanego człowieka bez względu na środowisko z jakiego pochodzi. Każdy z nas posiada skłonność do nieakceptowania faktów otaczającego nas życia. Nie każdy człowiek jest całkowicie dobry i całkowicie zły! To nawet nie kwestia bycia mądrym lub głupim, a jedynie tchórzem bojącym się prawdy.... Cala otoczka (fabuła) i umiejscowienie wydarzeń pozostaje, li tylko i wyłącznie, na potrzebę stworzenia obrazu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...