Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zenek" wchodzi do kin. Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [14-16.02]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2020 r. o 08:17 Powrót do artykułu
Jak nie 365 to Zenek - porażka i że są tacy co na to idą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki elektorat , takie kino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski gwiazdor! Pisowskie dno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hit hitów pisowych. No pisowcy idzcie na film o swoim idolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenek jak smoleńsk niedługo w koszach w biedronce p 4.99
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenek,bohater narodowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenek - Kiepura IV Rzeczpospolitej i dylemat śmiać się czy płakać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten film odbije się TVP  czkawką! Disco Polo słucha wiele osób, ale głównie na prowincji. Tymczasem kina są zlokalizowane głównie w dużych i średnich miastach. W mieście jak nawet disco polo słuchają to się do tego nie przyznają. Słucha prowincja czyt. sklepowa z wiejskiego sklepu i jej mąż Janusz co dociepla budynki. Ale oni do kina na film o Zenku nie pójdą. Ps. Sam do Pana Zenka nic nie mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem w szkole taka lekturę w której występował Zenek." Ten obcy", czy cuś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do muzyki disco polo nic nie mam, ale żeby wydawać publiczne pieniądze na takie bzdety?  Gdyby pan Martyniuk miał więcej taktu to by zrezygnował z tego filmu, przecież on musiał kosztować grube pieniądze. Niechby i nakręcił o sobie film, ale za swoje. Niedługo pracę magisterskie będą o Zenku powstawać i lektury w szkole będą.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bard narodowy reprezentujący poziom suwerena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenek dno dna-miłego oglądania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale beka, ciekawe jakby Zenek był twarzą totalnej opozycji, co by pisały wtedy, PeOwskie trolliska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno jego płaską recytację przez nos nazwać śpiewem, na scenie porusza się jak kij od szczotki, ma aparycję magazyniera produktów mącznych, a jego repertuar to doły literackie i muzyczne. A teraz powstał o nim film. Jak w kontekście tego skomentować poziom intelektu i wrażliwości artystycznej Polaków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Także w "disco polo" są ciekawe i wartościowe utwory (sam zauważyłem takich najwyżej 10). Kojarzę jedną albo dwie niezłe piosenki, wykonywane przez pana Zenona Martyniuka, ale jego dane osobowe trafiły do mej świadomości dopiero wskutek nachalnej propagrandy TVP - wcześniej był to dla mnie "bezimienny" - taki śpiewający "koleś z remizy".
  • WolnośćŻono mojaSzukam dziewczyny, jedna albo dwie piosenki Szazzy, niekiedy Jesteś szalona - to są utwory o wiele lepsze od większości tego, czym zaśmieca się mózgi ludzi wraz z hasłem "wielki Zenek Martyniuk".
  • Do tego całego "cyrku" brakuje tylko nadania jednej z czołowych instytucji kultury nazwy: "Teat Wielki i Opera Narodowa im. Zenka Martyniuka" (w końcu "kręceniem d..." przez panienki na koncertach "disco polo" można traktować jako "podlaski balet".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno jego płaską recytację przez nos nazwać śpiewem, na scenie porusza się jak kij od szczotki, ma aparycję magazyniera produktów mącznych, a jego repertuar to doły literackie i muzyczne. A teraz powstał o nim film. Jak w kontekście tego skomentować poziom intelektu i wrażliwości artystycznej Polaków ?
Związana z tym filmem zmasowana propaganda TVP może spowodować nawet to, że ludzie w wyborach prezydenckich będa skreślać imię i nazwisko obecnego Prezydenta RP i w jego miejsce wpisywać (jako kandydata): "Zenek Maryniuk".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wpadł na durny pomysł na ten film. Chyba tylko Kurski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiście nic do niego nie mam jako człowieka ale piosenkarz z niego mierny , zenek śpiewa jakby był wykastrowany ,a jego piosenki to nieudolnie przerobione przeboje muzyki  pop z lat 80tych, nie rozumiem jak można tego słuchac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno jego płaską recytację przez nos nazwać śpiewem, na scenie porusza się jak kij od szczotki, ma aparycję magazyniera produktów mącznych, a jego repertuar to doły literackie i muzyczne. A teraz powstał o nim film. Jak w kontekście tego skomentować poziom intelektu i wrażliwości artystycznej Polaków ?
hip czy rap to dopiero bogactwo muzyczne iliterackie. cała ta pop kultura podobna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się lemingi napinają :) "Wykształceni" z "dużych miast" nie będą się przecież przyznawać że słuchają tego samego, co reszta społeczeństwa. Oni pozują na "elytę". Ale gdyby ich zapytać, ile razy w roku byli w teatrze, operze, ile książek przeczytali, to...cieniutko i głęboko jak w studni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...