Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (15-17.12)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 grudnia 2017 r. o 07:19 Powrót do artykułu
Jak pomyślę o chrupiącym kolesiu popcorn nad głową rząd wyżej, to mi się odechciewa iść do kina, kino to nie jadłodajnia, ale dla niektórych (niestety) tak. Przychodzą z całymi rodzinami - każde w ręku 3 litry popcornu..... Kultura wymaga nażarcia się w domu. Ale jak widać niektórzy nie potrafią filmu obejrzeć bez żarcia jednocześnie. Kiedyś tego nie było, a teraz liczy się dla kin oby tylko jak najwięcej zarobić i na filmie i na żarciu. Szkoda tylko, że w kinach nie ma podziału na dwa sektory - sektor kulturalny, bez żarcia, by ludzie spokojnie obejrzeli film, i sektor dla kinowych popcornożerców. A najlepiej seanse powinny być dzielone na seanse z popcornem i seanse bez tego gówna. Jestem skłonny zapłacić więcej by film w ciszy obejrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na tych gwiezdnych wojnach. Dupy nie urywa. Przebudzenie mocy było lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...