Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sobota, Oranżada: Męski striptiz

Utworzony przez olaf, 11 października 2008 r. o 13:25
Osz, pomoże w staraniu o tytuł europejskiej stolicy kultury 2016, tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to niedopuszczalne, żeby reklamować na kulturze męski striptis. Jeśli organizatorzy zapłacą za reklamę - do Anonsów. Szkoda ładnego portalu o kulturze (chyba najlepszy w Lublinie) na taką chałę. No chyba, że redaktor ma wstęp za darmo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co potem, panie Redaktorze? Jakieś "kulturalne" wydarzenie w agencji towarzyskiej, bo zaproszenie Panu dali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam byłam w tej oranżadzie na tym męskim striptizie i nic ciekawego ale w nobo na czechowie w czwartek super występy,prawdziwy babski wieczór i na prawdę prawdziwi faceci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byłam wczoraj i muszę przyznać że było super! atrakcją byli panowie naprawdę przystojni, którzy mieli duże wzięcie również po swoim występie ( w sumie to się nie dziwie). Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...