Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik Air Festival 2018: Gwiazdy, program pokazów lotniczych, mapa, bilety

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 maja 2018 r. o 16:46 Powrót do artykułu
"Za wstęp nie zapłacą także m.in. ............................................ a także funkcjonariusze służb mundurowych."/ Pójdę z tym do sądu. Miejcie pewność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Soboń będzie? To przyjdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wstęp nie zapłacą także osoby niepełnosprawne to dlaczego renciści mają płacić ulgowy 5 zł? Ja mam umiarkowany stopień niepełnosprawności i nie wiem czy mam płacić czy nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawi Ciebie co z obiecanymi śmigłowcami ze Świdnika, zapewniam Ciebie, że za rok sobie przypomni - jak tylko ogłoszą wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bieda w programie... To nawet 5 zł nie jest warte...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjrzyjcie się uważnie tej mapie. Są miejsca z których spokojnie będzie można oglądać pokazy za darmo :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bida z nędzą ten program. Gdzie te zapowiadane Hurricane czy Spitfire? Gdzie bojowe samoloty odrzutowe? To już w latach 80-tych na corocznych pokazach był dużo bogatszy program.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...