Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester w kinie Bajka w Lublinie i Stylowy w Zamościu

Utworzony przez Agata, 1 stycznia 2011 r. o 13:02 Powrót do artykułu
Maraton w Bajce - niestety, rozczarowanie! Słaba organizacja, mało smaczne przekąski a po północy zamiast obiecanego 'Karmelu' wyświetlana była ... 'Amelia' ! Szkoda! Nie powtórzę tego w przyszłym roku, tego jestem pewna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester w Bajce to była tragedia. Zważywszy na to, że organizator nie umiał się zachować. Mimo zakąsek, mimo innego filmu niż obiecany i mimo tego, że kroniki były co chwila przerywane to impreza mogła być udana - organizatorzy spiep..... Dzięki takiej organizacji kina studyjne nie mają szans przetrwania w Lublinie, czy kino Bajka czeka los Kosmosu? niedługo powinniśmy się liczyć z tym, że pójście do kina w Lublinie to będzie tylko pójście do CC. Będąc w Bajce na Sylwestrze sam czułem się jak jeden z bohaterów odcinka Kroniki PRLu. Pozdrawiam wszystkich zniesmaczonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety kicha, mi też się nie podobało, wynudziłam się jak mops, nowinki PRLu zabawne wiadomo, film o Tamarze - żenada, nieśmieszny, zero akcji, fabuła taka że z góry było wiadomo jak się skończy, Nowy Rok myślałam że powitamy z hukiem, a to w sumie przeszło jakoś cicho bokiem, do kateringu nie mam uwag, może poza tym że nie było nic zimnego do picia - nawet głupiej wody, a ostatni film to ehh brak słów, już lepiej było puścić jakąś naprawdę śmieszną komedię, chociażby Polską, ale nie film sprzed 10lat!!! Myśleliśmy z mężem że Sylwestra będziemy miło wspominać, a wyszliśmy rozczarowani..... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...