Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taniec brzucha i smaki Orientu już w sobotę

Utworzony przez Alf_56, 14 stycznia 2009 r. o 11:09
Byłem w Cafe Oriental w poszukiwaniu klimatów i smaków, które poznałem podczas urlopu w Tunezji, ale to, co zastałem przeszło moje oczekiwania. Potrawy, które serwował tunezyjski hotel, mają się tak do dań w Cafe Oriental, jak hamburger w przydrożnej budce do obiadu w ekskluzywnym lokalu. Rewelacyjna kuchnia, wspaniała obsługa, piękne wnętrza! Coś takiego było bardzo potrzebne w Lublinie. Życzę utrzymania standardu i powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie arabski lokal z prawdziwego zdarzenia a nie kolejna chamska kebabownia. Duże porcje, można się najeść, do tego dobra muzyka i fajny klimat. Pracuję niedaleko i często zaglądam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowicie potwierdzam poprzednie opinie. Nie tylko zjadłam smaczny obiad, popijając doskonałą herbatą, ale ja - osoba niepaląca - dałam się namówić na fajkę wodną. Super wrażenia, a właściciele przesympatyczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uczę się tańca brzucha u Djamili. jestem zachwycona!! zajęcia są na świetnym poziomie, widać że Djamila zna się na tym jak mało kto. I mimo,że jestem dziewczyną to mogłabym godzinami patrzec jak ona tańczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Djamila tańczyła świetnie jak zawsze. Co prawda w czasie pokazu wystąpiły pewne problemy techniczne, ale miłym akcentem były późniejsze gratisy. Fajna atmosfera, jak na pierwszą tak dużą imprezę w lokalu naprawdę było ok. Pozdrowienia dla Djamili, Pani Moniki i Pana Amora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...