Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teatr, bilet na prezent

Utworzony przez Natali, 16 listopada 2019 r. o 18:13
Słuchajcie, myślicie, że bilet na spektakl w teatrze jest dobrym pomysłem na święta? Widziałam, że teratr Rampa wprowadził coś takiego jak OTWARTY BILET PODARUNKOWY, który upoważnia do zakupu 2 biletów na dowolny, wybrany spektakl grany od stycznia do maja 2020 i zastanawiam się, czy nie kupić dla rodziców:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My zrobiliśmy sobie taki prezent z okazji zbliżających się Walentynek. Tego dnia nie będziemy jakoś hucznie świętować, z tego względu na to, że mój partner jest przez cały dzień w pracy, ale kupiliśmy bilety na Jesus Christ Superstar, też do Rampy. Wprawdzie widzieliśmy już kilka razy, ale szczerze? To jestem jeden z tych spektakli, które się nie nudzą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...