Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Telewizja Polska pokazała pierwszy zwiastun filmu "Zenek"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2020 r. o 12:23 Powrót do artykułu
Lepszy Zenek z wpadającą do ucha skoczną muzyka dla ludzi niż ta wasza Tokarczuk pisząca takie sprawy o ojczyźnie milionów uczuciowych Katolików i prawdziwych Polaków! Mam zapisane na kartce jej nazwisko i na pewno nie wezme takiej książki do renki czy do czytania
 Ale słownik to mógłbyś do ręki wziąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Muzyczny styl" - no proszę Was, nie piszcie takich rzeczy o producencie disco polo. Jaki styl? Jaka muzyka?
hip i rap to dopiero muza , nie ? prawdziwe bogactwo muzyczne i głębia myśli
Na pewno jest lepsza, chociaż czasem niesie jakieś przesłanie, acz nie słucham rapu i hip-hopu.
 te k-u i ch-u w co trzecim słowie  i język  z rynsztoka to faktycznie przesłanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Muzyczny styl" - no proszę Was, nie piszcie takich rzeczy o producencie disco polo. Jaki styl? Jaka muzyka?
hip i rap to dopiero muza , nie ? prawdziwe bogactwo muzyczne i głębia myśli
Na pewno jest lepsza, chociaż czasem niesie jakieś przesłanie, acz nie słucham rapu i hip-hopu.
 no to bogactwo muzyczne szczególnie powala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Muzyczny styl" - no proszę Was, nie piszcie takich rzeczy o producencie disco polo. Jaki styl? Jaka muzyka?
hip i rap to dopiero muza , nie ? prawdziwe bogactwo muzyczne i głębia myśli
Na pewno jest lepsza, chociaż czasem niesie jakieś przesłanie, acz nie słucham rapu i hip-hopu.
no to bogactwo muzyczne szczególnie powala
A ty w ogóle rozumiesz, co czytasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja lubię Zenka i zwiastun mi się podoba. Film jak jego muzyka do pobawienia się. Myślę, że taki właśnie będzie i dobrze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem polskiej mentalnosci, jeszcze filmu nie widzieli, ale juz wiedza ze zly... Czemu ludzie nie moga podejsc do tego   filmu  bez uprzedzen, to film  zwyklym facecie, ktory osiagnal sukces i mnie takie zjawisko interesuje. Nie obchodzi mnie , czy on spiewa disco polo, czy rap. Ani jednego, a ni drugiego nie slucham, ale film "Jestes Bogiem" tez obejrzałam i to bez zadnych uprzedzen. Ludzie troche wiecej otwartosci ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od zawsze lubie ogladac filmy dokumentalen i paradokumentalne, za disco polo akurat nie przepadam ale naprawde z wielka checia zobacze muzyczna biografie Zenka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...