Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędów: Dożynki z Patrycją Markowską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2019 r. o 10:55 Powrót do artykułu
Co za sierota wymyśliła żeby dożynki powiatowe były w ciasnym urzędowie, teren boiska podmokły i brak parkingu. No tak przecież Lord Farquaad czyt. Starosta jest z urzędówa i teraz wszystko pompowane jest w to MIASTO... Obraz nędzy i rozpaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwilę fala hejtu spadnie na Ciebie bo rolla ma 3 osoby w starostwie których praca polega tylko i wyłącznie na pielęgnacji jego imiczu na Facebooku i innych mediach, poza tym każdy pracownik jeżeli nie chce stracić pracy musi pozytywnie komentować i likowac jego posty co jakiś czas więc z taką armią troli nie masz szans. Płacimy podatki żeby pracownicy cały dzień siedzieli na facebooku a obowiązkiem starosty nie jest głaskanie sowojego ego lajkami na fb tylko praca na rzecz powiatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanno za chwilę to ktoś wyleci z pracy za odmowę picia wódki z Wicestarostą niż za tworzenia pijaru przełożonego lub całego urzędu. Kreowanie wizerunku przez pracownika chyba zalicza się do jego obowiązku w pracy jak i po ? Jeżeli to prawda o 3 trzech osobach to i tak Starosta oszczędny w porównaniu do poprzedniego, który miał całe Starostwo Powiatowe w składzie 130 osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starosta oszczędny bo płaci tylko 3 osobom pensje co miesiąc żeby tylko na Facebooku siedziały? Bez jaj, to nie jest dla dobra powiatu tylko dla dobra kariery małego... To ideologia pisiorkow, że co tam my, poprzedni to dopiero... Jesteś pewnie którymś z 3 pracowników a pewnie Panem trenerem. Poprzedni starosta obiecywał coś to wszyscy go chwalili, robił to dla siebie, ten wszystkim grozi więc nie ma między nimi różnicy, no oprócz wzrostu. Po co marnować pieniądze na reklamę starosty? Zapraszam do rozmowy, ale daruj sobie tematy bo tamci to gorzej robili bo to TVP nie jest. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo halo słyszę Maja Jak KWICZY KWIK KWIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanno tak to prawda chwalić byłego Starostę chwalą ale antysystemowy z Kukiz i LGBT+.Ludzie nawet ze słodkowa radują się i składają ręce ku niebu ze koniczyna w powiecie uschła kwiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna (uwaga trudna forma) włączam się do dyskusji. To ja ten trzeci. Mi najwięcej płaci, bo ja biorę jeszcze nadgodziny, więc właściwie i za przeproszeniem z kompa nie schodzę. Wyjecie peezelowcy bo urawał wam się wieloletni folwark zwierzęcy w starostwie. I trudno wam wrócić do rzeczywistości. Problem polega na tym i najwyraźniej chybo to jeszcze do was nie dociera, że to już koniec koniczyn w Polsce. Pada właśnie ostatni bastion i ostoja tutaj na wschodzie. Partia Ludowa z takimi tuzami chłopskiej prowieniencji jak Kos to doprawdy fenomen (chyba te promile jedynie po chłopsku, ale już nie finał tej sprawy) Tak utkanej misternie pajęczyny towarzysko - rodzinno - partyjnej nikt nie zbudował lepiej od was. Czas pakować manatki. Drugi cud nad urna raczej się nie wydarzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie trenerze z getgymu pisałam, prosze bez propagandy tvp bo ja tu też atakuje PSL a pan piękniś mnie do nich zapsuje, Maj jest już nikim i do polityki ku chwale niebios nie wróci ! psl tez już jest na dnie i z niego powrotu n szczescie nie ma !! ja pytałam o coś całkiem innego i zapraszałam do dyskusji a tu dostaje jakiś kwik dzieciaka bez studiów co pisze na inny temat nie odnosząc się do mojego postu, jesteś utrzymywany z moich podatków które płacę za działalność gospodarczą na takich nierobów jak ty. Po co małemu storiscie taka reklama na FB ? to nie jest jego zadanie żeby sie promowac tylko działąć na rzecz powiatu jak chce być gwiazdą niech sam prowadzi sobie konto albo płaci ze swoich 8 000 netto (na rękę bo pewnie nie zrozumiał byś) i po kłopocie. PIS to taka sama zaraza jak PSL a wasza niechęć do LGBT jest dziwna bo sami siebie nazywacie siusiakami czy pisorkami jakoś tak (skąd taka miłość do męskich przyrodzeń) chyba najciemniej jest pod latarnią a z badan naukoców wynika że osoby najbardziej ujadające w tym kierunku boją się ze im się to podoba alr to tak nota bene.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten mały krasnal zarabia 8 tyś ? za co ... przecież ma wyrok nad sobą ? dlaczego osoba która ma postępowanie karne nad głową pelni taką funcję ? przestępca zostaje starostą tylko w krasniku ahhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem na dozynkach i co zobaczylem jak ci wszyscy ala politycy wierzacy i kochajacy ludzi i boga posadzili dupska pod namiocikiem a ludzie jak psy staly w pelnym sloncu Jak wam nie wstyd wojtowie burmistrzowie itp Hipokryzja wasza siegnela dna Widzicie nas tylko przed wyborami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ktoś chciał ponownie, to jadę do Zabrza - empikbilety.pl/wydarzenie/patrycja-markowska/marzec-2020 I mam dwa miejsca w samochodzie. Wejściówki jeszcze są. Po imprezie od razu wracamy do domu. Jeśli ktoś z was chciałby dołączyć, to zapraszam ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...