Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wakacyjna Trasa Dwójki w Chełmie. Gwiazdy koncertów, transmisja w TVP 2

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 września 2019 r. o 09:48 Powrót do artykułu
Super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście super. Dożynki w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Prezydentowi proponuje powrót do tradycyjnych " DNI CHEŁMA " 3 dni w weekend jak dawniej. Należy naprawiać po błędach Fiszowej i jej kolegów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu od dozynek :) powtarzasz sie. Nie ma przymusu bys byl,nie ma przymusu bys sluchal jest jedna prosba: wypad na spad i zamknij dzioba. Event i Muzyka jest dla wszystkich i dla Chelmian i dla gosci i dla telewidzow. Konkurencyjne stacje tez organizowaly, choc w innych miastach i nie kwekales. Zly to ptak co wlasne gniazdo kala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że informacja o poniesionych przez miasto kosztach będzie rzeczywiście dostępna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chelm ma mlodego prezydenta. Jest operatywny i dba o promocje miasta. Nikt dotad o tym miescie nie slyszal. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietny pomysl na promocje lokalnych artystow mam na mysli oczywiscie Modelinke,Mialam przyjemnosc widywac ja w Krokusie zajmowala z kolezankami drugi stol od orkiestry,mila, sympatyczna swietny glos.Niejednokrotnie "doskakiwala" do Marka i Mariana i uswietniala ich wystepy,ale coz skonczylo sie zal......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super wiadomość bez względu na koszt , zdecydowanie promocja miast Chełm .brawo Banaszek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam jak już będzie telewizja, żeby zfilmowała i pokazała na antenie przed transmisją dziury w jezdni istniejące od dłuższego czasu np. na ul. Rejowieckiej, Kolejowej, również na ul. Pocztowej zapadła się od 3 tygodni jezdnia i nic nie jest robione. Proszę pochwalić się remontem ul. Rejowieckiej, który miał się rozpocząć 1 kwietnia. Pokazać również korki jakie są w wyniku zamknięcia ul. Lubelskiej.  Widzę, że na imprezy są pieniądze, ale żeby zrobić coś dla mieszkańsów to już nie. Zróbmy jeszcze płatne parkingi i już będzie całkiem super - nic tylko się bawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą płatne parkingi?bo mam zamiar zaparkować 15 aut przy STAROSTWIE POWIATOWYM,, 10 PRZY URZĘDZIE MIASTA CHEŁM, 20 NA POPIEŁUSZKI wszystkie z kartkami na sprzedaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba Wam się to nie czytajcie nie przychodźcie po jakiego cha wiecznie komentować i wiecznie nic nie pasuje. I polecam maść na ból dupy. Co za parapety to nie mam pytań a będą pchać się i stać przy samej scenie xd haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożynki, Święto Plonów – ludowe święto połączone z obrzędami dziękczynnymi za ukończenie żniw i prac polowych. Co masz do dozynek - ten koncert disco polo ma się nijak to święta plonów.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy przed telewizorami jak sie Chelmianie bawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjechalo baraachlo śpiewające masakra tak poniżac ludzi ,jak bysmy byli z Kambodży i nie słyszeli o światowych wykonawcach.I ta skacząca pinda Ida zero poziomu . Panie prezesie 2 chelmianie nie są idiotami wstyd .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...