Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Weekend w lubelskich klubach: Gorąco na parkiecie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lutego 2018 r. o 14:29 Powrót do artykułu
Sztandarze Ludu ! W Wielkim Poście darujcie sobie reklamowanie hałaśliwych i zapoconych lokali z prymitywną potańcówką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy są wyznania katolickiego i nie wszyscy muszą przestrzegać postu to jest dla mnie zrozumiałe, ale jako katolik czuję się głęboko zażenowany bo propagowany jest model wolnego człowieka, który nie kieruje się jakimikolwiek zasadami. W ogóle się nie dziwię, że powoli zalewa nas fala muzułmanizmu silniejszy zawsze zjada słabszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo jacy głęboko wierzący, wzorowi katolicy się odezwali :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to kościół i partia rządząca? Mi to nie przeszkadza ale nie ma co się tak afiszować. Lada dzień może wejść ustawa, która zabroni takich imprez w posty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych, którym się nie podoba owa fotorealacja i dziewczyny - dziennikwschodni planuje fotorelacje "Weekend w lubelskich kościołach"... comming soon, stay tune!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne i żenujące!!!!Dziewczyny szanujcie się choć minimum!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjadą taka jedna z drugą "studiować" do miasta i wielkie gwiazdy , później płacz bo brzuch zaczyna rosnąć ,kandydatów na tatusia wielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie profilowe typowo dla klikalności. Szkoda, że takie żenujące. Można było dać po prostu ładne dziewczyny na imprezie, a nie dwa szlaufy, które do zaoferowania mają tylko kieliszek wódy w cyckach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gwiazdorek motoru oziemczuk bawi się dobrze ***cdn01.dziennikwschodni.pl/media/gallery/2018/02/999679562/9cd49ce65698a49d68a6b9ebf864cec9_big.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amoralność prowadzi zawsze do późniejszego upadku.. ale kultura rozpusty niby ma byc szik.. Nic bardzie falszywego.. Czas pokaze znow, Polaka, ktory przed i po szkodzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda takich dziewczyn,niska samoocena może wkroczą jeszcze rodzice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli biskupi? Wyłapać co jedną i wygonić zeń diabła. Kto zawiódł ja się pytam, skąd w tych ludziach tyle radości, komu to potrzebne, a do czego? Tyle pytań bez odpowiedzi, tu trzeba różaniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak katolik nie mogę wolnym ludziom zabraniać sie bawic w poście. Tylko jakiś psychol ma takie ciągoty żeby ludziom zabraniac życ jak im się podoba... zajmita sie wiesniaki swoim życiem zasranym ! Malkontenci porąbani....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Dziennik Wschodni naprawdę musi zajmować się takimi tematami? Albo przynajmniej wybierajcie normalne zdjęcia, a nie cycki, żeby przyciągnąć uwagę, bo to żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj kropiłby kropidłem :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzirowaty wygląd. Materiał na żonę to to nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...