Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP 2020. Program wydarzeń w Lublinie, Zamościu, Chełmie, Białej Podlaskiej i Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2020 r. o 15:14 Powrót do artykułu
Najlepiej zostać we domu aby nie być napastowanym bez żebraninę!
4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej zostać we domu aby nie być napastowanym bez żebraninę!
 koniecznie zostań i włącz tvpis, a w poniedziałek rano zrób koniecznie przelew na redemptoryste z torunia
5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Juras - pobij kolejny rekord złupienia lemingów.
5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno dzieciom nie wolno pracować.
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***kontrowersje.net/ponad_90_milion_w_w_us_ugach_obcych_rodzina_owsiak_w_na_swoim
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....bardzo cieszy fakt zaangażowania młodych ludzi w działania charytatywne na niespotykaną w świecie skalę!. Daje to nadzieję na wzrost ich świadomości oraz zrozumienia zagadnień ogólnospołecznych! To zaś przedkłada się na ich sposób postrzegania potrzeby wysiłku w każdym elemencie życia. Oni nie muszą być socjalnym obciążeniem dla przyzwoitych Polaków. Poprzez zaangażowanie właśnie, wysiłek kładziony w edukację oraz nauczenie się poczucia wstydu przed wyciąganiem ręki po niezarobione przez siebie samych pieniądze uczyni ich szlachetnymi i wolnymi!
-8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej zostać we domu aby nie być napastowanym bez żebraninę!
 idź do kościoła, ksiądz dobrodziej ci tacę podstawi pod nos, i również nie da paragonu
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....bardzo cieszy fakt zaangażowania młodych ludzi w działania charytatywne na niespotykaną w świecie skalę!. Daje to nadzieję na wzrost ich świadomości oraz zrozumienia  zagadnień ogólnospołecznych! To zaś przedkłada się na ich sposób postrzegania potrzeby wysiłku w każdym elemencie życia. Oni nie muszą być socjalnym obciążeniem dla przyzwoitych Polaków. Poprzez zaangażowanie właśnie, wysiłek kładziony w edukację oraz nauczenie się poczucia wstydu przed wyciąganiem ręki po niezarobione przez siebie samych pieniądze uczyni ich szlachetnymi i wolnymi!
 te dzieciaki w paskudną pogodę wychodzą z domów i cieszą się, że są wspólnotą, czyniącą dobro, a nie tylko oczekującą i biorącą, bo się należy, nikomu poza Owsiakiem nie udało się tak zmotywować młodych ludzi i pokazać, że warto myśleć o drugim człowieku, a nie tylko o czubku własnego nosa
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno dzieciom nie wolno pracować.
  toteż nie pracują, traktują zbiórkę jak wyzwanie, przygodę, dobry uczynek- nie ma wśród wolontariuszy osób przymuszanych, ale skąd ci o tym wiedzieć
4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy wolontariusz powinien mieć 3 puszki z napisem " Dla szpitali" , "Dla Owsiaka" , " Dla dewiantów" i każdy powiniem wrzucać tam gdzie uważa , a nie do jednej wspólnej puszki która zostanie podzielona na te 3 cele co powyżej.
7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Juras - pobij kolejny rekord złupienia lemingów.
  spoko, pobije rekord, a my razem z nim, bo wyposażenie szpitali nie tylko rządowych jest dla nas ważne- każdy z nas lub ktoś z naszych bliskich skorzysta
-5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy wolontariusz powinien mieć 3 puszki z napisem " Dla szpitali"  , "Dla Owsiaka" , " Dla dewiantów"  i każdy powiniem wrzucać tam gdzie uważa , a nie do jednej wspólnej puszki która zostanie podzielona na te 3 cele co powyżej.
  każdy ksiądz powinien mieć 3 tace- na nowe auto, na ministrantów, na świętopietrze, w takiej kolejności
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 90 milionów w „usługach obcych” – rodzina Owsiaków na swoim! Trudno będzie w to uwierzyć, ale to zaledwie szkic anatomii brudnego biznesu nazywanego charytatywnością, pełen opis wypełniłby strony pracy magisterskiej. Mój opis jest skrócony, bo ma dotrzeć do jak najszerszej grupy nieświadomych darczyńców WOŚP. Nie będę walczył z wiatrakami i dyżurnymi „argumentami” w stylu: „moje dziecko było leczone…”, „wszędzie w szpitalach są serduszka”, „co ty zrobiłeś dla dzieci..”. Przedstawię suche fakty i w sposób jednoznaczny wykażę, że Owsiak stworzył gigantyczny biznes rodzinny za publiczne i społeczne pieniądze, wydawane na organizację „Finałów”. Ratowanie zdrowia i życia dzieci w tej propagandowej i finansowej piramidzie jest ostatnim i najmniej istotnym ogniwem dopiętym na alibi. Cała struktura WOŚP i przyległych do fundacji firm pracuje w następującym cyklu: zebrać jak najwięcej pieniędzy i nie wydawać tak długo jak się da. Do dziś nie są rozliczone trzy kolejne „Finały” WOŚP, gdzie zebrano ponad 400 milionów złotych, co łatwo sprawdzić tutaj: ***zbiorki.... Na koncie WOŚP znajduje się w tej chwili około 200 milionów nie wydanych na sprzęt pieniędzy. W tym czasie rosną odsetki w granicach 2-4 milionów, które nigdy nie idą na cele zbiórki, ale na organizację „eventów”. Wydawaniem pieniędzy zebranych przez WOŚP tak naprawdę zajmuje się „Złoty Melon” z jednoosobowym zarządem i prezesem Jerzym Owsiakiem. Firma ta obsługuje wszystkie najważniejsze imprezy WOŚP i bierze udział w „konkursach ofert” na zakup sprzętu. W ciągu 10 lat Owsiak jako prezes „Złotego Melona” rozdysponował ponad 90 milionów w „usługach obcych”, dokładnie 90 026 552,79 zł. 2008 rok 3 189 459,69 zł, 2009 rok 5019413,93 zł, 2010 rok 5 592 588,25 zł, 2011 rok 7 697 172,83 zł, 2012 rok 10 504 996,55 zł, 2013 rok 9 147 269,5 zł, 2014 rok 9 341 214,17 zł, 2015 rok 9 155 088,69 zł, 2016 rok 11 022 538,72 zł, 2017 rok 14 542 952,05zł, 2018 rok 15 836 397,13 zł.
5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś przekazałem dobrowolną kwotę dla osoby potrzebującej cel pomocy trafiony, wiem komu dałem.
12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....z wielką chęcią dołożę się do puszek wolontariuszy podobnie, jak czynię to od wielu już lat! katabasowi natomiast, jeśli i w tym roku odważy się wejść na teren mojej nieruchomości zaaplikujemy soczystego kopa w dooope chociażby dlatego, że wielokrotnie już mówiłem zarówno młodym przydupasom proboszcza jak i jemu, aby nigdy więcej nie odważył się bydlak nachodzić naszej rodziny!
5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak dobry PR, otoczka, " szlachetny cel" i puszki funkcjonują! Do tego krzyk organizatora, odpowiednie chwytliwe słownictwo. Szkoda młodych , nieświadomych ludzi!
-13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prośba do sztabów i wolontariuszy przeznaczcie pieniądze bezpośrednio dla potrzebujących, bez prowizji i lwiej części dla Owsiaków gdzie kasa pójdzie na złote melony , tabaska i mnóstwo innych firm opanowanych przez Jurasa 90 milionów za trzy ostatnie lata pochłonął klan Owsiaków to jest biznes.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medycyna zabiegowa to inaczej aborcja ?
-11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Owsika będą zbierać jak zwykle
-9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ocenach komentarzy widać, że szury od Matki Kurki się zleciały xD
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.