Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wystawa Szmul Zygielbojm w Chełmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 listopada 2019 r. o 13:03 Powrót do artykułu
ja ja ,gut gut topsze der dziennika ,topsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie proszę o podpisanie reprodukcji obrazu: Pola Dwurnik, "Szmul Zygielbojm", olej na płótnie, 2018.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy wyrazić słowa uznania dla twórców i inicjatorów wystawy, ale również radość z odwagi osób zaangażowanych z ten projekt. Taka wystawa w mentalnie azjatyckiej części kraju nad Wisłą jest przedsięwzięciem wysokiego ryzyka. Nie z powodu zagrożenia aktami terrorystycznymi, ale antysemityzmem spotykanym wśród najprymitywniejszych grup zamieszkujących Chełm, a na pewno nie są w mniejszości. Nawet pod tym artykułem możemy spodziewać się wylewu prostackich komentarzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prostackie ,to jest chamskie narzucanie innym swojego punktu widzenia ,sama merkel powiedziała,że bez policjanta przed budynkiem ,żaden budynek długo by nie postał ,tak was tam lubią ,ale ciągle macie jakiś syf do Polaków,taka polityka a la 447 zeby wyłudzić kase,śmieszne bezczelne typy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pani" dokrur. Letko jest ubliżać prawdziwym Polakom jak się siedzi u Szkopa i zarabia miliony co to zrabowane w wojnie od narodu polskiego były? Jeszcze zaplacicie za obelgi i inne takie oszustwa na narodzie! Zescie chcieli zarzadzac Chełmem ale się na wyborach już nie udało bo koalicjanci ze wszystkich stron się zebrali i pogonili was!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...