Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alkomat

Utworzony przez Sebek, 20 lutego 2019 r. o 12:24
Macie doświadczenie w zakupie alkomatu?? Czym się kierować przy wyborze takiego urządzenia aby dawało wiarygodne wyniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejrzyj modele elektochemiczne, jak juz znajdziesz kilka to sprawdź jaką mają gwarancję i czy są dodatkowe akcesoria, mam alkohita x50, model z ustnikami i dodatkowym lejkiem, spoko sprawa, jak paru kumpli wpadie na meczyk i strzelą sobie browara a potem przed wyjciem chcą się sprawdzić to ie trzeba ustników zmieniać bo lejka sie ustami nie dotyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak szukacie alkomatów to polecam zobaczyć rankingi na stronie: ***s://alkomat.com/pl/i/Ranking-porownanie-ALKOMATOW/13   Znajdziecie tam spore zestawienie alkomatów i na pewno coś wybierzecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohit na topie. I słusznie, sam mam x60 od 2 lat i działa świetnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego kupiłeś akurat ten model? Przeglądałem w sieci alkohit ma wiele modeli, no i oczywiście jest wielu różnych producentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohit na topie. I słusznie, sam mam x60 od 2 lat i działa świetnie.
  a jak z jego kalibracją?? oddawałeś już?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xblitz ma bardzo dobre alkomaty, szczególnie polecam te własnie elektrochemiczne, mam model  Alcontrol Ultra, ma bardzo precyzyjny pomiar, łatwy w obsłudze, wymienne ustaniki, nawet kalibracj,ę ma przez rok za darmo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się różni alkohit x60 od x50? Oba mają te lejki zamiast zwykłych ustników. Czy zwykłe ustniki też można w nich stosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykłe też można, co kto woli. My stosujemy wymiennie. Co do kalibracji to raz do roku staram się go wysłać dla pewności. A czym się rózni od x50 to nawet nie wiem, nie wdawałem się w techniczne szczegóły, może jakiś nowszy sensor czy lepsze funkcje, nie wiem. X60 wygrał w testach "Motoru" to wziąłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się różni alkohit x60 od x50? Oba mają te lejki zamiast zwykłych ustników. Czy zwykłe ustniki też można w nich stosować.
 W Alkohitach im wyższy model tym lepszt sensor i co za tym idzie można wykonać więcej pomiarów bez potrzeby kalibracji. Pod X60 można podłączyć pod kompa czy drukarkę, jest wejście USB. Do tego jest inne zasilanie. Alkohit X50 jest na paluszki AAA, X60 ma baterię litowo-jonową. Więcej różnic sobie zobaczysz jak porównasz specyfikację obu modeli, tak będzie najprościej i najdokładniej. ***s://alkohit.pl/e/pl/produkty/6/Alkomat-ALKOHIT-X60.html   ***s://alkohit.pl/e/pl/produkty/13/Alkomat-ALKOHIT-X50.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpinanie pod drukarkę nie jest mi potrzebne. Grunt aby podawał wiarygodne wyniki. Widziałem wiele pozytywnych opinii na temat alkohitów. Nawet trafiłem na testy gdzie wyniki podawał podobne z policyjnym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 To właśnie podany wyżej alkohit x60 w "Motorze" był porównywalny z alkomatami policyjnymi. Na pewno dobry wybór. Mnie do niego przekonała nie tylko dokładność, ale również lejek, który możesz stosować zamiast tradycyjnego ustnika. Świetna rzecz, jak więcej osób chce sprawdzić, czy moga już prowadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lejek genialnie się sprawdza na imprezie, albo jesli ktos używa alkomatu w pracy do kontroli pracowników. Jeden za drugim to oszczędność czasu i nie trzeba zmieniać ustników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...