Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy ten Nissan QashQai jest warty uwagi?

Utworzony przez AgaKam, 6 listopada 2013 r. o 20:19
WItam, czy ktoś z forumowiczów oglądał już może to auto http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-qashqai-1-6-acenta-16076780.html?utm_source=br ? Czy jest warte uwagi? Proszę o opinie. AGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podane przez Ciebie nie oglądałem, ale może warto zwrócić uwagę na to ogłoszenie , lepszy silnik no i cena wyjściowa jest lepsza. Zdecydowanie polecam silnik diesla w tym modelu, jest dużo bardziej przyjemny w użytkowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WItam, czy ktoś z forumowiczów oglądał już może to auto http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-qashqai-1-6-acenta-16076780.html?utm_source=br ? Czy jest warte uwagi? Proszę o opinie. AGA
Cześć Aga, jeździłem takim autem dość sporo, wrażenia bardzo dobre, siedzi się wysoko i pewnie. Jazda to przyjemność, elastyczność i przyspieszenie są na dobrym poziomie. Spalanie i koszt eksploatacji jest podobny do większości aut z tej kategorii. Warto kupić ten model.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogłoszenie nieaktualne. W dieslu zobacz tu jak MirekA podpowiada.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie jestem jakimś super znawcą, ale wedle mnie jak najbardziej auto to jest warte uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.6 ? Benzyna? Nie opłaca się. Poza tym i tak auto już zostało przedane. Tu masz lepszą ofertę http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-qashqai-i-1-6-dci-4x4-2wd-16255351.html#a0d8df1253a5599d,1 Dieselek, 4x4. Cena wyższa, ale też rocznik młodszy i mniej awaryjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autko naprawdę ciekawe, przyjemnie się prowadzi ale jak dla mnie tylko 2,0 z napędem na 4 koła. Po roku i tak dla mnie było to mało i oddałem na chipowanie  http://www.motointegrator.pl/s/chip-tuning/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Nice to be visiting your forum once more, has been months for me.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwila chwila polecacie auto na ropę a nikt nie zapyta ile koleżanka jeździ. Jeśli robi mniej niź 20 tyś rocznie ropniak się nie opłaca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie polecam bo ropa idzie w górę co tydzień. Ceny szaleją. Jeszcze trochę i zatankowanie będzie droższe od kupna samochodu. Teraz najlepiej tylko na gaz albo elektryczne samochody coraz bardziej popularne są jeszcze kilka lat i mam nadzieje że w Polsce też ich będzie więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ropniaka się kupuje wtedy gdy robimy duże km, a gdy jeździmy mniej, o wiele mniej to benzyna. Wychodzi o wiele lepiej. Ja posiadam 2 auta. Benzynowe i diesla. Benzynka na niedalekie wypady, jazda po mieście itp. a Diesel to długie trasy powyżej 200 km. Często wyjeżdżam więc mam do tego diesla, a gdy jestem już na miejscu to benzyna jest idealną alternatywą. Musisz sobie powiedzieć ile km rocznie robisz i wtedy można decydować ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłem tym samochodem przez 3 miesiące i powiem szczerze,ze bardzo dobrze się prowadzi,mało pali jak na taki samochód oraz jest dość stylowy.Cena wydaję mi się niezwykle śmieszna bo za ten samochód jest warty trochę wiecej niż aktualne  oferty.Osobiscie mogę polecic ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
For the Nissan Qashqai is economical, classy inside and extremely refined. It’s also one of the most practical small SUVs. But the problem is some versions are pricey and the ride is a little jittery around town. If you need any writing help for future writing then you can use a recommended essay writing services by better understanding them.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...