Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Historia pojazdu z zagranicy. Już można sprawdzić w internecie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2018 r. o 13:18 Powrót do artykułu
Jak zwykle w tym kraju nie działa.Sprawdzałem dwa pojazdy zarejestrowane w kraju,i taki efekt:historia-pojazdu-portlet jest tymczasowo niedostępny. Ministerstwo Cyfryzacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U MNIE TAK SAMO:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz chyba wyświetla OK. Mi pokazało. Ale nie musiałem się nigdzie logować profilem zaufanym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedstety do du..y.nie działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie działa wpisałem dane dwóch samochodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie działa historia-pojazdu-portlet jest tymczasowo niedostępny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to akurat bardzo fajna sprawa, że można sprawdzać tak historię auta. Ale ja mimo to i tak bym nie kupowała używanego samochodu. Już wiele razy się nacięłam i dlatego jak już miałam kupować nowy samochód to tylko z salonu. Długo szukalam jakiegoś wyjątkowego i w końcu decyzja zapadła na peugeot 308 z wyprzedaży rocznika. Nowy, wygląda bardzo fajnie i jak się jeździ ...:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witajcie na youtube jest fajnie zapowiadajacy się kanał wbijajcie i subujcie ;) ***s://***youtube.com/channel/uc-yjncekzc-oeihurvi-zwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł fajny, tylko co z tego skoro prawie zawsze nie działa? Jak to możliwe, że taki projekt ma awarię codziennie? Znowu dzieciaki z gimnazjum pisali po kosztach, a hajs wzięto jakby był tam sztab najlepszych na świecie programistów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwna sprawa. Sprawdziłem swój samochód - pokazało mi całą historię ale wpisując dane auta, które mnie interesuje (podobno z ambasady) pojawia się komunkat: " portlet jest tymczasowo niedostępny". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...