Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak poprawić swoją technikę jazdy?

Utworzony przez jedenjon, 25 lutego 2015 r. o 16:04
Witam,   jaka jest Wasza technika jazdy? Zawsze potraficie zapanować nad samochodem? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,   jaka jest Wasza technika jazdy? Zawsze potraficie zapanować nad samochodem? 
Z tego co widziałem, to bardzo popularne stają się szkolenia bezpiecznej jazdy. Świadczy je wiele agencji szkoleniowych, m.in. Crusar4Rally. Uważacie, że to naprawdę jest potrzebne? Rzeczywiście jesteśmy w stanie wyeliminować nasze złe nawyki (wysoki moment obrotowy, nadmierna prędkość, optymalna zmiana biegów) ? Czy takie rzeczy są jednak nie do usunięcia w czasie jednego/kilku kursów? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie takie szkolenia mogą nam naprawdę sporo dać. W końcu prowadzone są przez specjalistów, którzy znają się na swojej robocie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przede wszystkim sprawdziłam jak to jest "latać bokiem", jesli opanujesz ta technikę to łatwiej Ci bedzie wyjść z poślizgu, będziesz wiedział jak kręcić kierownicą żeby wyjść z poslizgu. Na pewno warto się nauczyć wolnego ruszania i odpowiedniego przełączania w wyższe biegi, to pozwoli ci zmniejszyć spalanie w swoim pojeździe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy myśli, że potrafi, ale potem życie brutalnie weryfikuje nasze umiejętności ;) Moim zdaniem warto od czasu do czasu dla samego siebie wybrać się na kurs bezpiecznej jazdy, polecam np. szkołę http://sjmk.pl/Pana Michała Kościuszko :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...