Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jakie wyposażenie warsztatu?

Utworzony przez ermik, 11 marca 2019 r. o 17:23
Jakie elektronarzędzia polecacie? Na razie startuję, trochę sprzętu już mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę mało informacji napisałeś, ale może coś pomogę, na pewno przyda C się jakiś dobry klucz udarowy, sam mam kilka akumulatorowych aeg 18V, tam gdzie z pneumatycznym nie dotrzesz tam tym działam, uważam że w warsztacie to na pewno przydatna rzecz, jak będziesz coś zamawiać to sprawdź sobie ofertę na narzedzia.pl, mają niezłe ceny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto kupować do tych urządzeń akumulatory pro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupując narzędzia do firmy podszedłem do tego jak do rzeczy które mają na siebie zapracowac, dosyć szybko mi się zwrócił, a co moggłem to kupiłem w wersji bezszczotkowej i do tego kilka akumulatorów pro, od kolegów z branży dowiedziałem sie ze po prostu są bardziej trwałe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie w ogóle narzędzia kupujecie? Przeszedłem się po kilku marketach budowlanych w Lublinie i wybór nie jest oszałamiający, poluję na sztyfciarkę od AEG i nigdzie nie można zobaczyć stacjonarnie. Widziałem że na narzedzia.pl mają dostępną i też z tymi akumulatorami pro jakby kupił to wychodzi taniej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szukasz z AEG coś to największy asortyment jest na narzedzia.pl już tam nie raz coś zamawiałem. Pomyśl od razu o elektronarzędziach z silnikami bezszczotkowymi są mniej awaryjne, w końcu to szczotki najczęsciej się psują i na pewno dłużej mżna pracować na 1 akumulatorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja u siebie w warsztacie mam kilka sprzętów aeg, zakochałem się w tym sprzęcie po tym jak kupiłem tej firmy wyrzynarkę. Wszystkie urządzenia które mam są super solidnie zrobione, bardzo długo działają na akumulatorze, są bezawaryjne i bardzo dobrze i pewnie się nimi pracuje. Może nie są cenowo z najniższej półki, ale uwierz mi, wydanie paru złotych więcej na solidny sprzęt się opłaca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szukasz z AEG to na pewno spory asortyment mają na narzedzia.pl, jak nie mogę jakiegoś sprzętu znaleźć to zawsze w tym sklepie znajduję, można sobie od razu podpatrzeć parametry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...