Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

mazda cx-5

Utworzony przez tomekatomek, 13 marca 2018 r. o 10:53
chcę w przyszłości kupić to auto,  są tu posiadacze i podzielą się opinią? kiedyś jeździłem wcześniejszym modelem służbowo i bardzo mi przypadło do gustu, wiem że ta wersja jest jeszcze bardziej ulepszona a już tamta bylam dla mnie super. Dużo jeżdże i chcę żeby to było też przyjemnoscią i jazda byla jak najbardziej komfortowa a wiem że mazda kladzie na to mocy nacisk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniejszy model Mazdy CX-5 był udany, ale w nowym sporo poprawiono też od poprzedniej wiersji. Ulepszone zostało m.in. wnętrze pojazdu, posiada naped 4x4 oraz i-ACTIV AWD. W ogóle Mazdy CX-5 SKYACTIV-D 2,2 posiadam moc silnika 175 KM przy czym pali od 5 litrów na stekę. Uważam, że Mazda CX-5 będzie fajnym wyborem, to nowoczesny i ekonomiczny wóz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także wziąłbym pod uwagę nową CX-5. Miałem tak w ogóle okazję być na jeździe próbnej tym najnowszym modelem mazdy, prowadzi się bardzo dobrze - nie wiem jak to wyjaśnić, ale siedząc za kierownicą czułem swego rodzaju więź z pojazdem, takie sprzężenie. Tak, wiem jak to brzmi, ale tak właśnie się czułem :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, ja to doskonalne rozumiem. Po jeździe próbnej zakochałam się w tym samodzodzie. Wizualnie wiadomo, rewelacja jak to mazda. No ale jak się prowadzi, płynnie, cicho, coś wspaniałego. Mężowi też się bardzo podoba i kupujemy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...