Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niewidzialna wycieraczka

Utworzony przez hadwao.net, 15 sierpnia 2015 r. o 18:42
Niewidzialna wycieraczka hadwao.net   Innowacyjna powłoka hydrofobowa dzięki której, krople wody podczas opadów deszczu ześlizgują się z szyb spychane pędem powietrza już przy prędkości około 50 km/h, używanie tradycyjnych wycieraczek staje się zbędne. Niewidzialna wycieraczka poprawia widoczność oraz bezpieczeństwo jazdy samochodem co potwierdziły badania. Powłoka hydrofobowa drugiej generacji nie zostawia smug ani refleksów na szybie, takie problemy występują w przypadku tanich impregnatów na bazie nanotechnologii.   Film prezentujący efekt hydrofobizacji przedniej szyby auta https://www.youtube.com/watch?v=Dw4XnGKqd1o&index=3&list=PLxHsFmmaDEjEB1jNtT7_2kaeNHKE3mo_5   a tu dokładny opis  tej technologii http://hadwao.net/o-technologii/   Z pełną odpowiedzialnością polecamy niewidzialną wycieraczkę naszej firmy http://hadwao.net/produkt/preparat-hydrofobowy-h2o-nanotechnology-ceramika-i-szklo-50-ml-premium/   h2o Nanotechnology
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna sprawa. A można to samemu nałożyć czy trzeba specjalistycznych umiejętności i narzędzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna sprawa. A można to samemu nałożyć czy trzeba specjalistycznych umiejętności i narzędzi??
Można to nałożyć samemu. Wystarczy uprzednio wyczyścić powierzchnię, napryskać płynu i ruchami okrężnymi wypolerować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to zawsze oszczędność płynu do spryskiwaczy i wycieraczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dużo jeżdżę przez cały rok więc w moim przypdaku hydrofobizacja naprawdę ułatwia mi życie. Zadowolony jestem z nordglassu bo nakładają ją tam naprawdę starannie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edi a jaki koszt takiej usługi hydrofobizacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, zapraszam do NordGlass, koszt powłoki hydrofobowej to 50 zł. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest okres wytrzymałości takiej powłoki? Jak długo trzeba czekać w kolejce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sprawa sprawie sobie coś takiego, mam pytanie apropo tego czy do szyb w kaskach motocyklowych też można to stosować biorąc pod uwagę że są z tworzywa sztucznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawsze nakładam w nordglass koszt 50 zł, nie wiem czy się nie zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, okres wytrzymałości powłoki hydrofobowej to 10-15 tys km. Cena 50 zł bez zmian. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...