Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oblał egzamin na prawo jazdy w Lublinie. Ale to egzaminatorka nie miała racji!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 marca 2020 r. o 06:40 Powrót do artykułu
UWAGA ! Apeluje do wszystkich aby uważali na egzaminatora Tomasza Krzemińskiego, zostałem przez niego mocno skrzywdzony do tego facet ciągle specjalnie wymawiał słowo "błąd" żeby wprowadzić mnie w stres i szybsze zakończenie egzaminu, zostałem SPECJALNIE oblany gdyż będąc ok 2m od samochodu poprzedzającego egzaminator nagle wcisnął hamulec i zaczał z krzykiem sie do mnie odnosić przez co nie mogłem zakończyć manewru skrętu.  PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH ABY NA NIEGO UWAŻALI GDYŻ MOŻE ZAKOŃCZYC SIE TO TAK JAK W MOIM PRZYPADKU DŁUGĄ PRZERWĄ I OLANIEM SPRAWY A FACET TYLKO Z UŚMIECHEM WPISZE WYNIK NEGATYWNY EGZAMINATORZY WORD TO NIETYKALNA KASTA !!! PORAŻKA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu zapewne oblało przez jej błędy i w rzeczywistości nie wiedziało że "egzaminatorka" oblała ich niesłusznie.
 UWAGA ! Apeluje do wszystkich aby uważali na egzaminatora Tomasza Krzemińskiego, zostałem przez niego mocno skrzywdzony do tego facet ciągle specjalnie wymawiał słowo "błąd" żeby wprowadzić mnie w stres i szybsze zakończenie egzaminu, zostałem SPECJALNIE oblany gdyż będąc ok 2m od samochodu poprzedzającego egzaminator nagle wcisnął hamulec i zaczał z krzykiem sie do mnie odnosić przez co nie mogłem zakończyć manewru skrętu.  PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH ABY NA NIEGO UWAŻALI GDYŻ MOŻE ZAKOŃCZYC SIE TO TAK JAK W MOIM PRZYPADKU DŁUGĄ PRZERWĄ I OLANIEM SPRAWY A FACET TYLKO Z UŚMIECHEM WPISZE WYNIK NEGATYWNY EGZAMINATORZY WORD TO NIETYKALNA KASTA !!! PORAŻKA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ul. Hutniczej jadąc od Mełgiewskiej w stronę Łęczyńskiej, przy skręcie w stronę Obi jest znak pionowy zakaz skrętu w lewo a na jezdni jest znak poziomy skret w lewo. Jutro sfotografuje i wyśle do ministerstwa do oceny. Te znaki są już lata. Gdybym zastosował się do znaku poziomego wjechałbym na czołówkę z samochodami jadącymi od OBI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...