Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uważam,ze robią z mojego kraju państwo policyjne.Nadinterpretacja przepisów przez funkcjonariuszy będzie bardzo częsta.Dostanie polecenie od przełożonego upolować mandatów na np.5 tyś.i hulaj dusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak komus brak wolnosci to niech wyjedzie do Francji, Hiszpanii tam jeszcze walą palą moxe akurat rozumu nabiją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam,ze robią z mojego kraju państwo policyjne.Nadinterpretacja przepisów przez funkcjonariuszy będzie bardzo częsta.Dostanie polecenie od przełożonego upolować mandatów na np.5 tyś.i hulaj dusza.
 Nie lękaj się! Jak będziesz jeździł trzeźwy, nie łamał przepisów i nie będziesz cofał licznika żaden mandat ci nie grozi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje na 500+ i premie dla partii. Dalej głosujcie na pis. Zapomnieli co się działo w 2006 roku jak doszli do władzy? Polska to ciemny kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powrót do prl-u i znowu panowie będą się chować po krzakach. Bezpieczniej zapewne nie będzie ale ile dodatkowej kasy do budżetu wpadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od zawsze radiowóz policyjny miał prawo do zatrzymywania się na zakazie czy przystanku w celu interwencji drogowej włączając sygnały świetlne-więc piszecie bajki że to od dzisiaj. I nie wierzę by z przystanków mierzyli prędkość-chyba że na Witosa. Zresztą o czym tu mowa gdy radiowozu nie uświadczysz na ulicach Lublina w biały dzień a auta parkują w zatokach autobusowych i tylko czasami straż miejska odholowuje lub zakłada szczęki. Policjanci w radiowozach nie reagują na takie wykroczenia choć MAJĄ OBOWIĄZEK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za. Nie mam się czego obawiać. Po alkoholu nie jeżdżę. Po mieście nie zapitalam jak wielu debili, przy liczniku nie majstruję. Nigdy nie zdarzyło mi się wyprzedzać na przejściu. Gdyby ode mnie zależało, podwyższyłbym mandaty za najbardziej drastyczne wykroczenia dziesięciokrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach juz z domu wychodzic co to sie dzieje z tym lrajen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Powrót do prl-" - naprawdę? A wystarczy, że będziesz jechał zgodnie z przepisami. Ale tego nie potrafisz, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to mogą i za pomocą satelit kontrolować aby wreszcie zaczęli dbać o bezpieczeństwo. Przecież to co się dzieje na naszych ulicach to wojna. Debile w starych, niesprawnych gratach czy buce w salonówkach, kobiety czy mężczyźni, młodzi czy starzy - oni wszyscy zap... ile wlezie. Nieważne bezpieczeństwo, piesi niech spierd..., nieważni inni uczestnicy ruchu. Powinna być całkowita zmiana systemu szkolenia kierowców oraz całkowita zmiana systemu ich kontroli. Mandaty razy 3, odcinkowe pomiary prędkości, radary przy wszystkich przejściach dla pieszych, radary na przejazd na czerwonym świetle. Tak zrobiła Francja, Słowacja, Czechy, Estonia .... I tam to zadziałało. A u nas nich nie chce narazić się biednym kierowcom i ludzie dalej giną a policja działa jak GUS. Ktoś wymyśla akcję pieszy i gania się stare babcie co przechodzą przez jezdnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli więcej policyjnego uznania wg widzi-mi-się wyssanego z palca?   Nie masz szans na obronę... Inwigilacja i zamordyzm postępuje pod różnymi pozorami...  Komunizm NWO coraz bliżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezdze 200 km dziennie bez navi janosika i cb nie wiem co to mandat. Mam 40 lat kilkanascie kierowcow dziennie nie ma zestawu sluchawkowego mandaty powinny byc od 1000 zl za pasy czy za tel.przy uchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Powrót do prl-" - naprawdę? A wystarczy, że będziesz jechał zgodnie z przepisami. Ale tego nie potrafisz, prawda?
Młody i naiwny. A nie wiesz, że bycie uczciwym nie zawsze gwarantuje nietykalność? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powna łapaci na radar wyznaczonych miejscach a nie na zakazie lub przystankach z tym się niezgodzem niech robioł ludzie wiecej zdieć jak policia łamie przepisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od zawsze radiowóz policyjny miał prawo do zatrzymywania się na zakazie czy przystanku w celu interwencji drogowej włączając sygnały świetlne-więc piszecie bajki że to od dzisiaj. I nie wierzę by z przystanków mierzyli prędkość-chyba że na Witosa.  Zresztą o czym tu mowa gdy radiowozu nie uświadczysz na ulicach Lublina w biały dzień a auta parkują w zatokach autobusowych i tylko czasami straż miejska odholowuje lub zakłada szczęki. Policjanci w radiowozach nie reagują na takie wykroczenia choć MAJĄ OBOWIĄZEK !!!
§  2 ust. 6. Rozporządzenia : Jeżeli jest to konieczne dla prowadzenia czynności kontrolnych, pojazd Policji może zostać unieruchomiony w miejscu, gdzie jest to zabronione, lecz nie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego. Tzn ZANIM rozpocznie jakąkolwiek kontrolę i bez sygnałów świetnlych. Przeczytaj Rozporządzenie i dopiero potem komentuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam,ze robią z mojego kraju państwo policyjne.Nadinterpretacja przepisów przez funkcjonariuszy będzie bardzo częsta.Dostanie polecenie od przełożonego upolować mandatów na np.5 tyś.i hulaj dusza.
Nie lękaj się! Jak będziesz jeździł trzeźwy, nie łamał przepisów i nie będziesz cofał licznika żaden mandat ci nie grozi.
 Niekoniecznie.Jak podczas kontroli zdejmę rękę z kierownicy bo np.muszę gwałtownie podrapać się po jajkach,lub łysinie/napady swiądu/,to czy mogę dostać mandat lub taserem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że teraz będą mieli jeszcze większe problemy z karaniem. Przecież teraz wszyscy zaopatrzą się w antyradary, Yanosika czy coś i się ostrzegać nawzajem. I dobrze. To nie pomoże w zwiększeniu bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będzie coraz więcej filmików z kontroli,awantur skandali..... Brawo sami siebie pozabjamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że Ameryka pełna gębą tylko że Amerykanie mogą kupić broń w każdym sklepie tam to jest uzasadnione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli teraz każdy kierowca będzie traktowany jako potencjalny przestępca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...