Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opłata emisyjna w paliwie nie drenuje portfela kierowców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2019 r. o 21:01 Powrót do artykułu
Poczekajmy kilka miesięcy ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po kiego...huhu. Rozmuc***ecie podniszą źle nie podnoszą widze że też pismakom sie nie podoba. Ceny spadają a tak na marginesie to przecież była tez mowa o tum ze po wprowadzeniu oplaty emisyjnej ceny wcale nie muszą skoczyć w górę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na cenę baryłki i aktualną cenę za litr benzyny to już dawno sobie wliczyli kolejny podatek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie odczuli? Cena litra ropy na rynkach światowych spadła o 50 groszy a w Polsce beznyny może 30 groszy a ON 10.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd kaczyńskiego od dawna nas drenuje na paliwie. Na świecie baryłka tania a u nas drogo. Trzeba uważać na portfel bo PiS ciągle jest blisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Rudzielec wróci to cena 7zł/l nikogo nie ździwi. A lemingowe matoły powinny najpierw ruszyć swój tylec, by pisać co na świecie się dzieje. W Niemczech cena za E5 oscyluje 1,479€/l, a 1,619 €/l. A według ciapowatych nieudaczników zwanych potocznie lemingami to 4,79zł/l to więcej jak 1,479€/l. Teraz wiadomo skąd ma Rysi P. problemy finansowe. Gość do tej pory nie wie, że zaciągane kredyty należy spłacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tańsze paliwo do Niemiec, Austrii i Hiszpanii Czytaj więcej na ***s://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/po-tansze-paliwo-do-niemiec-austrii-i-hiszpanii,2598234,4141?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox Po tańsze paliwo do Niemiec, Austrii i Hiszpanii Czytaj więcej na ***s://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/po-tansze-paliwo-do-niemiec-austrii-i-hiszpanii,2598234,4141?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox Po tańsze paliwo do Niemiec, Austrii i Hiszpanii Czytaj więcej na ***s://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/po-tansze-paliwo-do-niemiec-austrii-i-hiszpanii,2598234,4141?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox Niższe ceny zobaczymy tuż za niemiecką granicą i w austriackich Alpach. W Barcelonie olej napędowy bez większych problemów znajdziemy poniżej 4,50 zł/litr, czyli o ponad 50 gr taniej niż przeciętnie w Polsce Czytaj więcej na ***s://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/po-tansze-paliwo-do-niemiec-austrii-i-hiszpanii,2598234,4141?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox Niższe ceny zobaczymy tuż za niemiecką granicą i w austriackich Alpach. W Barcelonie olej napędowy bez większych problemów znajdziemy poniżej 4,50 zł/litr, czyli o ponad 50 gr taniej niż przeciętnie w Polsce Czytaj więcej na ***s://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/po-tansze-paliwo-do-niemiec-austrii-i-hiszpanii,2598234,4141?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox Niższe ceny zobaczymy tuż za niemiecką granicą i w austriackich Alpach. W Barcelonie olej napędowy bez większych problemów znajdziemy poniżej 4,50 zł/litr, czyli o ponad 50 gr taniej niż przeciętnie w Polsce Niższe ceny zobaczymy tuż za niemiecką granicą i w austriackich Alpach. W Barcelonie olej napędowy bez większych problemów znajdziemy poniżej 4,50 zł/litr, czyli o ponad 50 gr taniej niż przeciętnie w Polsce ***s://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/po-tansze-paliwo-do-niemiec-austrii-i-hiszpanii,2598234,4141
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można się jedynie domyślać o jakich kierowcach mowa. Pewnie o kierowcach rządowych limuzyn. Oni faktycznie nie odczuja - i tak za wszystko zapłaci naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak nierzetelnego dziennikarstwa dawno No nie widziałem.. żeby się jeszcze autor podpisał..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły kit. Nie obniżyli cen w grudniu mimo że ceny ropy leciały na pysk to teraz nie musieli podwyższyć. To się nazywa tuszowanie podwyżki podatku - przykryła ją sztucznie taniejąca ropa. Nie dajmy się oszukać. Gdyby nie podatek paliwo byłoby tańsze o 10 groszy już w grudniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2x bogatszych Niemczech olej napędowy cena na dziś: 4,68 zł... Także ten tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas pomyśleć o koniu i furmance.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.