Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opony na lato

Utworzony przez Kamciu, 21 marca 2017 r. o 22:02
Przymierzam się do kupna nowych opon na ten sezon, możecie coś polecić dobrego ? Na rynku jest sporo dobrych marek i cięzko wybrać coś na prawdę solidnego. Wstępnie pomysł jest żeby zakupić Yokohamy ale może macie jaiieś swoje typy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie czy dużo jeździsz? i czy w mieście czy trasy? Z Yokohamy ja użytkowałem AE50, sprawdzają się bardzo dobrze i moim zdaniem warte są swojej ceny. Autto: Renault Laguna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robię dość duże trasy więc przydała by się solidna opona, A Ty jakie trasy pokonujesz na tych oponach ? dobrze trzymają auta i tłumią hałas ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdżę głównie na głuższych trasach, głównie za granicę i po kraju... ale wiadomo przejeżdza się i przez miasta. Ogólnie jadąc na autostradzie jedzie się komfortowo, dobrze tłumią hałas, nie są uciążliwe. Po bieżniku widać, ze jakość gumy jest spoko więc możesz śmiało je brać;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamówiłem już je sobie, facet w sklepie też mi polecił te opony poność są trwałe bierzniki i znacznie lepiej wypadają od niektórych niemieckich opon. Mam nadzieję, że parę dobrych sezonów zrobię. Dzieki za odpowiedź :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...