Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Straż Graniczna ma nowe uprawnienia. 300 dowodów rejestracyjnych zatrzymanych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2018 r. o 18:55 Powrót do artykułu
Zabór trwa! Straż graniczną na drogi skierowali, żeby przybysze mogli wejść szybko i skutecznie. Brawo rząd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo policyjne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 zatrzymanych miesięcznie??? "czynności związane z ochroną granicy państwowej" to "stwierdzenie złego stanu technicznego pojazdu, braku aktualnych badań technicznych pojazdu, nieprawidłowości w oznaczeniu identyfikacyjnym pojazdu oraz nieposiadanie przez kierującego dokumentu potwierdzającego zawarcie umowy obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu lub dowodu opłacenia składki za to ubezpieczenie" chyba komuś odbiło w tej straży!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, teraz jak straż miejska -zajmują się pobocznymi celami, zrażają sobie miejscowych, którzy byli ich sprzymierzeńcami i informatorami. Ochrona granic - to nuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze im ku|rwa piły łańcuchowe dajecie i niech jeżdżą do pożarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie zatrzyma jakaś Genowefa Pigwa której legitymacje dał Wawszczak albo da Brudziński i zażąda ode mnie wydania dowodu rejestracyjnego to co ? to mam się nawet nie zdziwić ? Wydaje mi się że kogoś poje*ało ,to jeszcze strażnikom wodnym i księżom bo coraz częściej z mundurowymi przy drodze stoją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Graniczna operuje w terenie,na wschodniej flance.A tam głównie wioski i małe miasteczka,gdzie się jeżdzi byle czym i bez papierów.Policja swoja,więc przymknie oko. No i takie efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A papierosy idą do polski. A strasz wzięła się za kierowców lekki dochód.Tyle fajek na rynku a tu sprawdzają samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę komentujący się bardzo znają w temacie....chodzi głównie o Ukraińców, którzy jeżdżą autami na współwłasciciela, które często nie mają przeglądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie tak bezpiecznie że aż strach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy harcerze dostaną uprawnienia do zatrzymań na 24h i strzelania bez ostrzeżenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A fajki są zrzucane z samolotów co nielegalnie przelatują przez granicę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te CIULE MAJĄ STRZEC POLSKIE GRANICE A NIE ZATRZYMYWAĆ PRAWA JAZDY JEBANE DARMOZJADY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...