Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tanie ubezpieczenie komunikacyjne z kodem 3639905

Utworzony przez Tom-asz, 14 grudnia 2011 r. o 22:20
___________________________________________________________________________ SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ Tutaj obliczysz składkę Podając nr mojej polisy +-----------+ 3639905 +-----------+ a) 50 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie OC albo tylko w zakresie Pakietu AC, 60 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie Pełnym, Pakiecie dla Kobiet, Pakiecie Pełnym Motocykl. AXA obdarowuje obydwie strony. Ty otrzymasz zniżkę przy zawieraniu polisy a ja bon. Na stronie AXA Direct znajdziesz również wszystke aktualne promocje Zajrzyj tutaj jeżeli interesuje Cię ta, lub inna aktualna promocja AXA Direct ___________________________________________________________________________
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdź ile zapłacisz za ubezpieczenie samochodu/motocykla. Przygotuj sobie Prawo Jazdy i Dowód Rejestracyjny. Pod tym adresem znajdziesz kalkulator, którym w kilka minut obliczysz składkę Podając na koniec nr mojej polisy ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ 3639905 ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ uzyskasz zniżkę: 50 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie OC albo tylko w zakresie Pakietu AC, 60 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie Pełnym, Pakiecie dla Kobiet, Pakiecie Pełnym Motocykl. Dane Końcowe – Nazwa promocji –wybierz: Poleć AXA Direct znajomym A następnie wpisz kod 3639905 Możesz też zadzwonić: Tel.: 22 599 9522 - opłata jak za połączenie lokalne Dzwoniąc ważne jest abyś także podał, że chcesz się powołać na nr polisy znajomego. Tutaj znajdziesz aktualny tekst regulaminu do programu promocyjnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiana regulaminu napisał:
Sprawdź ile zapłacisz za ubezpieczenie samochodu/motocykla. Przygotuj sobie Prawo Jazdy i Dowód Rejestracyjny. Pod tym adresem znajdziesz kalkulator, którym w kilka minut obliczysz składkę Podając na koniec nr mojej polisy ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ 3639905 ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ uzyskasz zniżkę: 50 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie OC albo tylko w zakresie Pakietu AC, 60 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie Pełnym, Pakiecie dla Kobiet, Pakiecie Pełnym Motocykl. Dane Końcowe – Nazwa promocji –wybierz: Poleć AXA Direct znajomym A następnie wpisz kod 3639905 Możesz też zadzwonić: Tel.: 22 599 9522 - opłata jak za połączenie lokalne Dzwoniąc ważne jest abyś także podał, że chcesz się powołać na nr polisy znajomego. Tutaj znajdziesz aktualny tekst regulaminu do programu promocyjnego
Kod działa- sprawdzony sposób, teraz sam mogę polecać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można powołać się na nr polsy swojego znajomego- działa i można zaoszczędzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyżej opisana promocja trwa do 3 kwietnia 2012r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój kod jest aktualny -- na obniżkę w Liberty Direct - 50 zeta na OC i 100 zeta na pakiet. Kod: 69399569
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubię zniżki datego też się zdecydowałam na Liberty Direct. Nie żałuję, ubezpieczenie załatwiłam przez internet, bez wychodzenia z domu. Polecam https://www.libertyd...ssistance.html , mnie też ich polecono
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też skorzystałem z kodu zniżkowego liberty direct - 50 zł zniżki na OC + 100 na AC, jednak internet to dobra rzecz ( nadal można tylko przy pierwszym podpisaniu umowy z tego skorzystać?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam AXA- miałem "przygodę" z tym towarzystwem, którego nikomu nie życzę- także jeżeli interesuje Was tylko cena, to proszę bardzo, ja wolę dołożyć 100-200 zł i spać spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanio jest w porównywarkach, jak sam nie poszukasz najtańszej polisy OC to nie ma szans że kupisz tanio. Ja szukam tylko w Cuk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...