Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli mam ubezpieczenie za darmo... Od 20 lat ani mandatu ani punktu!!! Nooo na to czekałem... A teraz ma poważnie!!! Nie wyraziłem zgody na udostępnianie moich danych i innych informacji mogących mieć wpływa na komfort życia... Każde udostępnienie bez mojej pisemnej zgody jest przestepstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak więc kolejne (10-20) % kierujących będzie jeździć bez OC ! Czy o tego dążymy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli reżim pisowski likwiduje naszą prywatność. Dostęp do CEPIK dla rzeszy agentów ubezpieczeniowych to jeden z elementów handlu danymi. Od 1 lipca pracownicy służb kontrolnych "bez żadnego trybu" będą mogli prześwietlać nasze rachunki bankowe. Wystarczy kolega w straży granicznej i już masz podgląd ile obligacji albo działek kupił twój sąsiad. Dodajmy do tego rejestry zdrowotne, historia chorób i ciąż i już wiesz z kim się puka twoja sąsiadka. Jeszcze tylko dostęp dla kościelnych do serwerów operatorów internetu i Afganistan Bis mamy nad Wisłą. Kabul Warszawa - wspólna sprawa.
  no to pakuj się i zabieraj resztę męczenników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli reżim pisowski likwiduje naszą prywatność. Dostęp do CEPIK dla rzeszy agentów ubezpieczeniowych to jeden z elementów handlu danymi. Od 1 lipca pracownicy służb kontrolnych "bez żadnego trybu" będą mogli prześwietlać nasze rachunki bankowe. Wystarczy kolega w straży granicznej i już masz podgląd ile obligacji albo działek kupił twój sąsiad. Dodajmy do tego rejestry zdrowotne, historia chorób i ciąż i już wiesz z kim się puka twoja sąsiadka. Jeszcze tylko dostęp dla kościelnych do serwerów operatorów internetu i Afganistan Bis mamy nad Wisłą. Kabul Warszawa - wspólna sprawa.
 no to pakuj się i zabieraj resztę męczenników
 Tylko kto by tu zapierdaczał na te wasze plusy. Już był taki co lekarzom kazał wyjezdzać , wielu posłuchało 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile można jęczeć - "jak tu źle itd..." - więc przestań pierd.... i jedź tam gdzie nie ma takich zasad np białoruś, rosja, korea płn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile można jęczeć - "jak tu źle itd..."  - więc przestań pierd.... i jedź tam gdzie nie ma takich zasad np białoruś, rosja, korea płn
 "białoruś, rosja, korea płn"  to są twoje klimaty "krasno pisoski wyrobniku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile można jęczeć - "jak tu źle itd..."  - więc przestań pierd.... i jedź tam gdzie nie ma takich zasad np białoruś, rosja, korea płn
No właśnie z tych ostoi demokracji Białoruś, Rosja, Korea Płn czy Węgry i Watykan twoi pracodawcy przywleki te pomysły. Jak dzumę i cholerę razem wziętą żeby zniszczć normalny kraj. Budować jest trudno - więc nie budujecie, przerasta to was. Niszczycie, to potrafili hunowie, mongołowie i inne zastępy wschdnich ludów. Tak, Rosja też. I czujesz pod skórą że to to czego szukasz. Car, pan, prezes czy inny pinokio i ty - wierny podnużek. Chwlący miernotę, populiz i bylejakość. Twoje normy, twój świat.
"  Budować jest trudno - więc nie budujecie, przerasta to was. " - tu się nie zgodzę ,a przekop mierzeji ?' iwestycja roku nawet dwóch ,oficjalne otwarcie 17 września data raczej nie przypadkowa. Głebość "rowu" 5metrów ! . Widzowie info zobaczą w relacji na żywo z otwarcia jak tym kanałem płyną tankowce , gazowce i kontenerowce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyrażałem zgody. Na jakiej podstawie i za czyją zgodą, moje dane wrażliwe są przekazywane prywatnym firmom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...