Przyznam szczerze, ze osoba odpowiedzialna za niniejszy artykul myli sie w bardzo wielu kwestiach, chyba ze autorowi chodzilo o reklame wskazanego przewoźnika i sa to stawki OD. Wezwany holownik przez policje, to nic innego jak usuniecie z drogi publicznej pojazdu w trybie administracyjnym.. stawka ta jest znacznie wyzsza - obwieszczenie Ministra Finansow. Wzywajac profesjonalna pomoc nikt nie zgodzil sie wykonac usluge za mniejsza kwote niz 300zl ze wzgledu na ekspresowy czas przybycia i zabrania mojego auta, a przyznam, ze stawka ta byla nizsza od wskazanej przez policje. Prosze wybaczyc, ale bedac uczestnikiem zdarzenia gdzie policja nalega aby usunac pojazd, na asistanc nigdy wiecej nie zdecyduje sie, gdyz przy ostatniej awarii oczekiwalem na pomoc asistanc 3 godz., dopiero wezwany przeze mnie bezposrednio holownik zabral mnie z rodzina. Nie bylo tanio, ale Pan powolal sie na cennik assistance i wykonal usluge ekspresowo, bodajze 4 czy 5zl za kazdy km - ubezpieczalnia zwrocila mi poniesiony koszt, wiec? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz