Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wymiana oleju

Utworzony przez alek, 19 grudnia 2018 r. o 18:38
Jak często wymieniacie olej w swoich autach? Który serwis polecacie dla fordów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w swojej Renówce olej wymieniam co około 10 tysięcy km. Od kiedy mam auto leję Shella Helixa. Nigdy nie miałem problemów z silnikiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze wymieniam co 15 tys kilometrów. A co do pytania to polecam serwis autoryzowany forda dla fordów, nie mają strasznie wygórowanych cen tak jak się utarła w oponii wśród ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie zastanawiałem się nad podjechaniem do aso, nie wiesz ile u nich kostuje wymiana oleju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej chwili mają taki przegląd z wymianą oleju i filtrów za jakies 300 zł z hakiem. Zerknij na stronie akcji serwisowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można się jeszcze zapisać na taki serwis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna można, na stronie forda można się online zapisac akcjaserwisowa.pl/serwis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja akurat staram się sam wymieniac olej  cały czas w swoim Golfie mam Shell Helix Ultra 5W-30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez sam wymieniam bo auto stare a wymiana w aso to kpina bo drogo a moj samochod z 4 tysiace kosztuje wiec nie bede w ta skarbonke bez dna wrzucał :) olej sobie shella leje ale tanszy znacznie niz ten helix ale apki ich uzywam lumatch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest ta aplikacja lubematch? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to spoko wyszukiwarka na stronie Shella nic nie płacisz i Ci dobiera olej na podstawie danych auta , mozna sobie sprawdzic czy sie dobry olej uzywa :D ja tak zrobiłem ale tez mozna zamowic sobie od razu jakis produkt z tej listy co sie pokaze , przydatna rzecz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co, miarodajna jest ta wyszukiwarka shella?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wymianę oleju to najlepiej jechać do autoryzowanego salonu. Ja jeżdżę ze swoją toyotą tylko do serwisu carolina toyota włochy. nie zaryzykowałbym jazdy gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co, miarodajna jest ta wyszukiwarka shella? ja dobierałem olej do dwóch samochodów i w obu przypadkach dobrze został dobrany olej. Mechanik potwierdził że olej shella będzie odpowiedni. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wiesz wiele osób korzysta z tej aplikacji jaką jest Lubematch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o mnie to ja nie znam w ogóle tej aplikacji, to jakiś program na smartfona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba to apka w necie jak google :D ale do konca nie wiem jak bede potrzebował kupic olej to sobie sprawdze :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację Lubematch jest to aplikacja działająca przez stronę internetową na której możemy sprawdzić jaki ole silnikowy będzie pasował do konkretnego modelu auta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to jest 100% pewność że ten program dobierze za mojecho mechanika olej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jeden razkorzystałem z lubematch i nie miałem problemów z silnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...