Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyglda no to ze dobrze powiaznay dzieciak zmieinia kolejne stolki. Teraz bedzie zarzadzal dosc duzymi pienidzmi. Nie wrozy to dobrze polskiej nauce. Zreszta sam m. Czarnek to tez partyjny funkcjonariusz, ktory z prawdziwa nauka nie wiele wspolnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pat i Mat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych dwóch mężczyzn łączy coś więcej, niż niekompetencja i ciąg na kasę? Jakoś mi się to skojarzyło z Antkiem od obłąkanych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Jest program Prawa i Sprawiedliwości. Przyjdą koleżanki i koledzy, którzy są kompetentni - dodał. - Jest to rząd partyjny. To nie jest rząd bezpartyjnych fachowców, więc znaczenie personalne ma o tyle, żeby to byli ludzie, którzy wiedzą, jaki jest program Prawa i Sprawiedliwości i żeby byli kompetentni - zaznaczył Marek Suski.''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkoro bliskich współpracowników premiera Mateusza Morawieckiego zarobiło po kilkaset tysięcy złotych, przyjaciele Beaty i Edwarda Szydłów – po blisko 800 tysięcy. Stryj prezydenta Dudy – ponad 180 tys. zł. Oto druga część raportu Wirtualnej Polski o zarobkach "ludzi dobrej zmiany" w giełdowych spółkach z udziałem Skarbu Państwa. ***s://wiadomosci.wp.pl/dobra-zmiana-w-gieldowych-spolkach-nawet-setki-tysiecy-zlotych-za-kilka-miesiecy-pracy-6801017926286304a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę zostać Ministrem od pomarańczy lub bananów. pensja to może skromne 15000 zł netto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
‘’Pokora, praca, umiar – mówiła 15 listopada 2015 roku podczas swojego godzinnego exposé Beata Szydło. - Roztropność w działaniu i odpowiedzialność, a przed wszystkim słuchanie obywateli. To są zasady, którymi będziemy się kierować; koniec z arogancją władzy i koniec z pychą’’ – zapowiadała Szydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  NIE powinien awansować i powołać Śmiszka lub Biedronia ;) No ludzie, a kogo mianować na swoich współpracowników, ludzi przygotowanych i do których ma zaufanie :) No tak bo kompetencje mają tylko lewaki i platformersi, oni mogą zarabiać ;) Tak pokora i umiar to u Nowaka i Tuska - który ma 60 tyś emerytury i dalsze tysiące dodatków :)  
Przygotowanych? Facet - jak wynika z biogramu w artykule - zajmował stanowiska kierownicze w różnych branżach. Twierdzisz, że zna się na tym wszystkim, czy może jednak zawdzięczał te awanse wyłącznie bliskiej znajomości z panem Czarnkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...