Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bartłomiej Bałaban nowym członkiem zarządu województwa

Utworzony przez Highlander, 7 lutego 2022 r. o 14:04 Powrót do artykułu
Jakie ma kompetencje żeby zasiadać w zarządzie województwa? Może coś więcej napisalibyście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie ma kompetencje żeby zasiadać w zarządzie województwa? Może coś więcej napisalibyście?
Może takie, że nie będzie przeszkadzać Ubogacaczowi w dewelo-rozwoju? Ja tam nie wiem, nie znam typa. Może LAS coś podpowie.
Każdemu w takiej sytuacji trzeba życzyć powodzenia. Na kondolencje i wyrazy współczucia zawsze przyjdzie czas. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie ma kompetencje żeby zasiadać w zarządzie województwa? Może coś więcej napisalibyście?
 [b]BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie ma kompetencje żeby zasiadać w zarządzie województwa? Może coś więcej napisalibyście?
Może takie, że nie będzie przeszkadzać Ubogacaczowi w dewelo-rozwoju? Ja tam nie wiem, nie znam typa. Może LAS coś podpowie.
 A co ma samorząd województwa do miasta? A co do kompetencji - wystarczy że przez 6 lat jako dziennikarz podlizywał się obecnej włądzy i pluł na Żuka. To wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro taki pracowity jak opowiada to może weźmie się faktycznie za robotę i nie będzie przynajmniej więcej wypisywać prorządowych pochwał na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie ma kompetencje żeby zasiadać w zarządzie województwa? Może coś więcej napisalibyście?
 Ma legytymację KCPZPISS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie ma kompetencje żeby zasiadać w zarządzie województwa? Może coś więcej napisalibyście?
Ma legytymację KCPZPISS.
  Pozbądź się swojej legitymacji  KCPZPO , to wtedy twoje komentarze będą mieć cokolwiek wspólnego z tzw. osądem  ocennym , a nie tylko wypełnieniem roli członka innej organizacji partyjnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...