Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No tak . Fachowcy od wszystkiego. Przedwczoraj policjant , wczoraj fachowiec od rolnictwa i środowiska , a dzisiaj dyrektor sanatorium . Kim będzie jutro ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam się na wszystkim mogę być Prezesem mogę być Dyrektorem ale mogę być też i kelnerem bo ja jestem najlepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Członek nawet były to zawsze dobrze wyląduje. Od 1989 same członki dobijają ruiny suwerennej 2 RP i dawnego PRL, to się nazywa nowocześnie 3RP, czytaj Poland Republic of, wystawiona wraz z orłem i obywatelami na giełdę WallStreet N. YORK, jako firma prywatna w 2003 przez SLD, do kupienia lub zajęcia za długi z ceną 400 mld USD. Obecny zarząd korporacji twierdzi, że firma ta jest suwerennym państwem politycznym z konstytucją, tyle że w prawodastwie polskim jako korpo podlega pod kodeks handlowy jedynie, to ruscy juz nie wiele tu mają do zrobienia, mogą rozwalić lub zająć firmę.. może prawnik bardziej wytłumaczy czym różni się firma korporacyjna od organizacji państwowej. To coś jak z tym członkiem. ,,Palę dużo, bo rzuciłam palenie" (Miś, Bareja).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...