Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jednym słowem typowy golo***c z kandydata Trzaskowskiego. Jedno co podoba mi się w działalności Trzaskowskiego to dążenie do ograniczenia ruchu prywatnych samochodów w centrum Warszawy. Napewno nie podpisalby się pod dewstacja Al. Racławickich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co mnie to obchodzi ?? Zawiało sztandarem ludu... ale ciemny lud i tak już tego nie kupuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobisty bilans dewelo-sułtana sPOd Krasnegostawu oscyluje niewiele POwyżej zera, mimo że od 10 lat na jego konto spływa circa 100-200 k złociszy od podatników. Czy to świadczy o jego uczciwości, nieudolności, niegospodarności, rozrzutności czy może o przebiegłości - oceńcie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, to Duda powinien przyjąć wyzwanie i zrobić rozliczenie z obietnic przedwyborcych. Ciekawe jak szybko Rafał Trzaskowski pochwali się swoją pracą, za którą jak już się dowiedzieliśmy chojnie został wynagrodzony. Co mi po majatku Morawieckiego. Grunt, że nie grabi Polaków, a wręcz przeciwnie. Czego o Rudym nie da się powiedzieć. Ten to nawet zmarłych skosił na ponad 2 tysiące zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, to Duda powinien przyjąć wyzwanie i zrobić rozliczenie z obietnic przedwyborcych. Ciekawe jak szybko Rafał Trzaskowski pochwali się swoją pracą, za którą jak już się dowiedzieliśmy chojnie został wynagrodzony. Co mi po majatku Morawieckiego. Grunt, że nie grabi Polaków, a wręcz przeciwnie. Czego o Rudym nie da się powiedzieć. Ten to nawet zmarłych skosił na ponad 2 tysiące zł.
 Możesz rozwinąć wypowiedź na tematszumowskiego i skrojenia zmarłych ?? Bo ja wiem że przepisanie na żonę brata itp. jest legalne, ale to o co tu insynujesz to już polega pod paragraf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy s0r0s zrobił z kraju Lecha przedszkole specjalne... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz_Paliwas.. Słyszałeś o zasiłku pogrzebowym? Tak, Partia Obłudy nawet zmarłych i ich rodziny okradła, właśnie na 2000 PLN zmniejszając w/w zasiłek o podaną kwotę... Nie wspomnę o pieniadzach z podatku VAT... Może i my jesteśmy ciemnym ludem, jak nas myślących tytułujesz, ale nie debilnym... pamiętaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...