Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jacek Bury: Senatorowie nie mogą być maszynkami prezesa PiS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2019 r. o 12:08 Powrót do artykułu
Trudno się z Panem nie zgodzić.. i nie mogą, a będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile kosztuje taki artykuł ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Nie do takiej .Nowoczesnej się zapisywałem”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest możliwe równocześne prowadzenie dużej firmy i zabawa w politykę. W obu obszarach będzie przez to katastrofa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest Panie Jacku trzeba przywrócić poczucie wspólnoty i wzajemnego zrozumienia, aby Polak szanował Polaka. Trzeba wybierać ludzi mądrych, uczciwych i pracowitych. Życzę Panu powodzenia w wyborach do Senatu. Z tenisowym pozdrowieniem Lublinianin MM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny kandydat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jacek B ma być "jedynką" na liście PO i Nowoczesnej do sejmiku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy, kto był u Petru (uczeń Geremka) w NOWOCZESNEJ powinien byc wyautowany z P0lityki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bury Jacek ma głowę jak jajo albo piłka pingpongowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to co? Reklama lubelskich arbuzów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za gostek nie dość że łysy to jeszcze Bury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan chce, aby prawa mniejszości były ważniejsze od praw większości. Nie mamzgody na to aby wbrew woli większości miał być marsz dewiantów molestujących mnie w przestrzeni publicznej ideologią zboczeń seksualnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile kosztuje taki artykuł ??
 zapytaj w pisie, tam są najbardziej zorientowani, mają swoje fermy troli, zespoły do produkcji fake newsów na opozycję itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w czasie zabawy z polityką konkurencja będzie się znakomicie rozwijać. Jeszcze mocniej wyprzedzając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem ,że są ludzie nierozgarnięci pod wpływem Internetu i mediów i mimo tylu afer chcą nadal głosować na PO ale świadomy wykształcony człowiek dobrowolnie chce startować z tej listy Pewnie karierowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, że Ludzie z Wypchanymi Portfelami trzęsą samorządami lokalnymi, to jeszcze pchają się do senatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan chce, aby prawa mniejszości były ważniejsze od praw większości. Nie mamzgody na to aby wbrew woli większości miał być marsz dewiantów molestujących mnie w przestrzeni publicznej ideologią zboczeń seksualnych.
 Również POpieram. Czas skończyć z dotowaniem kościoła kryjącego pedofilię i robiącego biznesy udającego w przestrzeni publicznej że nci się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnich kilkunastu latach było kilku bardzo poważnych przedsiębiorców, którzy angażują się w politykę bardzo mocno stracili, ale kto zabroni kolejnemu o tym się osobiście przekonać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Bury to na pewno nikogo nie słucha... Nikogo oprócz scheta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Panem, że marginalizowano i pomijano wiele grup społecznych w Polsce, szczególnie w latach 2007-2015. Nie jestem szczególnym miłośnikiem PIS ale nie mam ochoty tworzyć żadnej wspólnoty ani porozumienia ze środowiskiem, które reprezentuje ten Pan. A i jeszcze chciałem dodać, że czuję większy szacunek do siebie ze strony Państwa niż za poprzednich rządów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...