Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakub Kulesza chce ścigania działacza LGBT z Lublina. "Doszło do znieważenia WOT"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 września 2019 r. o 12:52 Powrót do artykułu
podobno jedni i drudzy chcieli "wstąpić na działo" ale doszło do zabawnej pomyłki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Kitliński to podobno taki Urban Lubelszczyzny, różnica tylko taka, że Urban pomimo, że stara żydokomuna to ma trochę oleju w głowie i inteligencji, Kitliński to pusty lewak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co tam pierdaczycie, myślicie, że jak Kitlińskiego utrącicie to nie ma na kogo głosować z Lewicy? Otóż jeśli nie na Kitlińskiego to na Czerniaka albo na Panią z Razem z miejsca drugiego, więc nie bójcie żaby bo mój głos i tak należy do Lewicy :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie wiem kim ow "patriota" jest, ale nie wydaje mi się, że ktokolwiek mógłby obrazić WOT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kulesza pan mi zejdzie z oczu bo mi niedobrze jak na pana patrzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet dewianci nie powinni czuć się bezkarnie.
 Slusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe dla lewactwa. Jak ich sie obraza to pierwsi leca na milicje i placzaz ze ktos wyraza swoje zdanie. Jak oni kogos obraza czy groza to sa wielce oburzeni, ze komus to przeszkadza. Debilizm oportunistow nie ma granic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No więc sami prowokują a potem krzyk w mediach. Prokurator za obrazę polskosci.! Lewactwo nie przejdzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe dla nich. Już nie nadążam czego oni jeszcze chcą. To jest garstka innych a chcą opanować całe społeczeństwo. Prowokacjami i chamstwem. Panie Kitlinski, WOT służy społeczeństwu! Wy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdecydowanie przeciwny istnieniu WOT a za przywroceniem obowiazkowej zasadniczej sluzby wojskowej; WOT to nie zolnierze a brzuchate harcerzyki bawiace sie w wojne ale nazywanie tej formacji "faszystami" to przegiecie do potegi n-tej, lewactwo spood znaku LGBT kazdego kto im nie pasuje lub jest przeciwny ich choremu swiatogladowi przypisuje automatycznie latke "faszysta"; myla przy tym faszyzm z nazizmem, nacjonalizmem, antyfeminizmem, "homofobia" lub rasizmem. Nieuki i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet młody wiek nie usprawiedliwia braku roztropności posła Jakuba Kuleszy, który dał się podejść przez kogoś z bardzo bliskiego otoczenia, a ze stajni byłych służb specjalnych. Nie kto inny jak jeden z czołowych liderów Konfederacji, Grzegorz Braun był ścigany z haniebnego art. 212 kk. Poseł Jakub Kulesza, powinien wiedzieć, że sprawa skazania Grzegorza Brauna z art. 212 kk została skierowana do ETCP, które uznało naruszenie przez Polskę swobody wypowiedzi. Poseł Jakub Kulesza ma w swoich szeregach osobę, która nie tylko jemu szepce do ucha — art. 212 kk, art. 212 kk, art. 212 kk... To ten sam, co doradza innym politykom naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Jakub Kulesza! Życzę kolejnych 4 lat owocnej pracy. To zaszczyt być z Nim na jednej liście, podobnie jak z resztą kolegów i koleżanek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On się nie liczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Jakub Kulesza! Życzę kolejnych 4 lat owocnej pracy. To zaszczyt być z Nim na jednej liście, podobnie jak z resztą kolegów i koleżanek.
 Kandydat na posła schodzi na psy komentując na trollowym forum. To jakaś farsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POkraczno-Mośkowe towarzystwo chętnie używa w swych wystąpieniach POrownań do hitlerowskich czasów. i PO co to. Na te gadki szmadki nie ma silnych? Gdzie jest Prokuratura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulesza uważa, że jest to mowa nienawiści i obraza WOT. Nie, to jest mowa totalnej głupoty i kretynizmu, świadczy o braku podstawowej wiedzy. Powinna wyemilinować takiego kandydata z życia politycznego. WOT-y w różnej formie posiadają wszystkie państwa należące do NATO i cały szereg nie należących. Są cześcią wojsk super demokratycznej Unii Europejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...