Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...i ani słowa o tym, że owa pani zdobyła o połowę mniej głosów, niż zwycięzca głosowania pośród sędziów SN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nominacja kandydata który uzyskał o połowę mniej głosów od swojego rywala ( 25/50 ze 96) po raz kolejny pokazuje że Pan Duda jest prezydentem wszystkich PiS-owców i nawet nie stara się robić wrażenia, że próbuje być prezydentem wszystkich Polaków! Mam nadzieje że Polacy w najbliższych wyborach należycie ocenią Pana Dudę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I miejmy nadzieję ,że mąż tej pani nie jest byłym agentem SB jak pani prezes Trybunału konstytucyjnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Andrzej Duda korzysta z Konstytucyjnego prawa. I pochwalam wybór prezydenta jako jego wyborca. Oczekuję, że powinno promować się ludzi, którzy pracują dla Polski i Polaków. Mnie nie bawi tupanie, krzyki i opluwanie, by wymusić cokolwiek dla siebie. No, ale jak ktoś pyta się o kółeczko, to i więcej jak od przedszkolaka nie da się wymagać. Prezydent słusznie postąpił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nominacja kandydata który uzyskał o połowę mniej głosów od swojego rywala ( 25/50 ze 96) po raz kolejny pokazuje że Pan Duda jest prezydentem wszystkich PiS-owców i nawet nie stara się robić wrażenia, że próbuje być prezydentem wszystkich Polaków! Mam nadzieje że Polacy w najbliższych wyborach należycie ocenią Pana Dudę !
  Typowa manipulacja POwskij opozycji. W art. 183. Konstytucji zapisano, że Prezydent powołuje Prezesa SN spośród kandydatów zgłoszonych przez Zgromadzenie Sędziów SN. PAD powołał sędzine z listy przeglosowanych kandydatów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...