Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha jedynką na liście w wyborach do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2019 r. o 19:14 Powrót do artykułu
po prostu dramat, dwa razy nie weszła, wstydu nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech podziekuje radnym lubelskim z PO za to ze ta partia w jesiennych wyborach nie przekroczy 5 % w Lublinie. Ludzie maja dosyc obludy i klamstwa. Referendum pokazalo prawdziwe oblicze tej organizacji wspierania oligarchow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pani Mucha już wróciła do Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, powalczcie z tymi nieudacznikami z PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko tej Pani i nawet na nią mogłabym zagłosować, ale tego nie zrobię bo nie lubię Schetyny i do dzisiaj mam pretensje do Platformy, bo to przez nią dziś rządzi PiS. A poza tym to właśnie przez Platformę upadł wniosek w sprawie Ziobry i tyle w tym temacie. Dobrze, że jest lewica to mam na kogo oddać głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kurek z Kraśnika który?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
экипа Жука никого не ошука
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowanie na tą panią to wstyd. Ona też wstydu nie ma - żenujące śpiewy , komentarze dot ludzi starszych , rozwód i pozostawienie własnych dzieci z ojcem . Nie umiała zarządzać swoją rodziną , chce decydować w sejmie o naszych losach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo udane jedynki jak w pis. Tam bezrobotny, a tutaj kobieta której już podziękowano kilka lat temu i dalej ją pchają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwnikiem polityki PIS ale po tym co ostatni pokazał prezydent Żuk i podlegli mu funkcjonariusze w Radzie Miasta to Pani Mucha nie ma u mnie ŻADNYCH szans. Koniec nieliczenia się z wyborcami. Koniec nie szanowania zwykłego obywatela. W wyborach mam szansę oddać głos który będzie się liczył tak samo jak głos dewelopera z grubą kasą. (A deweloper jest jeden a nas tysiące - pokazało to pierwsze referendum w lublinie. Na nic zdały się miliony wydane na reklamę. Ludzie opowiedzieli się przeciwko zabudowie Górek Czechowski w proporcji 70% przeciw, 30 za. A że Prezydent nie uszanował głosu wyborców - proponuję odpłacić mu i jego partii w jesiennych wyborach.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chrum chrum chrum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinowi należy się III liga hokeja i koncert Madonny jak psu buda!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starsza pani to raczej na emeryturę powinna się udać, a nie do Sejmu. Chyba że starszej pani już się plączą te sprawy, początkiem choroby mogły być występy śpiewne w Sejmie. P.S. Nie będę płakał kiedy odjedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk wam już kampanie zrobił górkami Czechowskimi.. Nie dziwne że ludzie wola wybrać polglowkow od ludzi nieuczciwych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haidar z BP a na dwojce widze tylko Grabczuka, z Chelma ktory mial ok 26 tys. glosow w ostatnich wyborach. Jak dadza tego Zmijana lub Fiszowa, Raniewicza czy Grada to ide glosowac PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Riad Haidar startem z PO pomoże PiS wygrać wybory w Kraju i samodzielnie rządzić. Lewicowi wyborcy nie zapomną tej zdrady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo to obchodzi i tak świnki zrobią co chcą, a ja nie będę angażował swojego czasu na nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haidar silna jedynka z BP oraz silna dwojka Grabczuk z Chelma moga powalczyc ze spadochroniarzem Sasinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolszewicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...