Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kampania wyborcza na Lubelszczyźnie nie była fascynująca

Utworzony przez Arek, 23 maja 2014 r. o 17:04
Czyli mandaty wezmą Paruch, Kamiński i Hetman. To dobrzy politycy. Lubelszczyzna na takim wyborze skorzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Andrzej Podraza, podobnie jak większość kandydatów do PE tytułujących się profesorami, nie ma tytułu profesora, więc macie błąd w tytule artykułu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS weźmie dwa mandaty na 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek Krzysztof Grabczuk z PO to osoba sprawdzona którą mogę gorąco polecić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby wszedł piotrowski, to jest dobry kandydat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor Piotrowski ma największe doświadczenie i zna języki obce, ja głosuję na niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor Piotrowski ma największe doświadczenie i zna języki obce, ja głosuję na niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mandaty wezmą Paruch, Kamiński i Hetman. To dobrzy politycy. Lubelszczyzna na takim wyborze skorzysta.
 
Czyli mandaty wezmą Paruch, Kamiński i Hetman. To dobrzy politycy. Lubelszczyzna na takim wyborze skorzysta.
Tak, ale oprócz Parucha - to komedia nie kandydat! PIS weźmie jeden mandat, pisiorki będą się biły między sobą, i nie wykluczone, że Kamiński troszkę zabierze PiS-owi... Osobiście zagłosuję na lokalne PO, na K.Grabczuka - to solidny kandydat, miał bardzo ładne wyniki w wyborach samorządowych i tylko on może powalczyć z Kamińskim o mandat... Moje typy to Piotrowski i Grabczuk i nie obraziłbym się gdyby i Hetmanowi się udało  bo go szanuje, dobry  iskuteczny polityk. Ale najważniejsze to ruszyć się do urny!!!! to frekwencja zadecyduje ilu ambasadorów będzie miała Lubelszczyzna, głosujmy!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tonący Piotrowski brzytwy się chwyta:) Komicznie to wyglądało... Biedny Piotrowski - nikt go nie chce:) Zrezygnowałbyś Pan i wstydu oszczędził...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...