Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta w gminie Niemce

Utworzony przez gość, 7 listopada 2010 r. o 12:30
Taak, może być głupi, ważny aby duży i podany w ładnej oprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma jak pisać głupoty a nie posiadać zdolności do dyskusji merytorycznej niestety to dla wielu norma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwona popieram twoją długa wypowiedź. Pani Jachim to bardzo zły wybór. Dlaczego? Zapytajcie mieszkańców Krasienina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Jachim! Zmiana programu wyborczego w trakcie kampanii wyborczej to brak kultury politycznej i brak szacunku do wyborców (porównaj ”Nowe wieści” nr 3 i www.jachimewa.pl/program_wyborczy oraz ostatnią ulotkę, którą pani wyprodukowała). Takie miotanie się świadczy o tym, że pani oprócz chciwości na branie ponad 12 tysięcy miesięcznie przez 4 lata nie ma wyborcom nic do zaoferowania. Pani „wójtowanie” to nie będzie bogactwo gminy, to będą kolejne stracone dla gminy lata. „Bogata gmina” to wyświechtany slogan marketingowy spreparowany na czas wyborów. Należałoby raczej powiedzieć „Bogaty wójt” . Na uczciwość spuśćmy zasłonę milczenia. Pani jest jak chorągiewka na wietrze. Pół biedy gdy dotyczy to pani sloganów wyborczych, strach jednak pomyśleć jak pani chwiejność w podejmowaniu decyzji odbiłaby się na funkcjonowaniu gminy. Zmiana decyzji w trakcie realizacji projektów to gwóźdź do trumny finansów gminy. Czytając pierwsze dwa numery „Nowych wieści” odniosłem wrażenie, że to kolejna promocja obecnie urzędującego wójta (oczywiście na koszt gminy). No, ale co pani mogła pokazać jako swoje osiągnięcia? Jakież było moje zdziwienie, gdy w 3 numerze znalazłem pani program wyborczy… Przygotowując się do kandydowania, a pani sądząc po tych gazetkach, skok na kasę zaplanowała już dawno, należałoby stworzyć chociażby pozory zainteresowania problemami gminy i przyłożyć się do napisania spójnego, logicznego programu. Myślę, że wyborcy również zmienią zdanie w trakcie trwania kampanii i we właściwym miejscu postawią X aby docenić pani trud.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Jachim opowiada, że ma "haki" na pana Czyżyka. Może niech nie straszy tylko coś konstruktywnego powie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krocz. Skoro jest Pan podstawionym kandydatem obecnego wójta Czyżyka, aby odebrać głosy Panu Urbasiowi to nie wróżę Panu powodzenia w kampanii wyborczej. Z taką kampanią i z takimi plakatami daleko Pan nie zajedzie. Pan wójt „swoim” kandydatom na radnych zafundował przynajmniej wspólny plakat. O Panu zapomniał? Kawałek kartki papieru z Pana nazwiskiem przyklejony do drzewa to nie jest kampania wyborcza na wójta. Przykro mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olek napisał:
Drżyjcie pracownicy Urzędu Gminy, nadchodzi nowe w osobie p. Jachim. Jednym z jej haseł wyborczych jest "kierować się hasłem "kompetentni pracownicy = zadowoleni mieszkańcy" i postawić na merytoryczne przygotowanie pracowników".Zielona trawka gwarantowana!. Wyrazy współczucia. [/quote] [quote name='Krystyna' timestamp='1289552694' post='378735'] Panie Krocz.Skoro jest Pan podstawionym kandydatem obecnego wójta Czyżyka, aby odebrać głosy Panu Urbasiowi to nie wróżę Panu powodzenia w kampanii wyborczej. Z taką kampanią i z takimi plakatami daleko Pan nie zajedzie. Pan wójt „swoim” kandydatom na radnych zafundował przynajmniej wspólny plakat. O Panu zapomniał? Kawałek kartki papieru z Pana nazwiskiem przyklejony do drzewa to nie jest kampania wyborcza na wójta. Przykro mi.
Panie Krocz"Zły to ptak co własne gniazdo kala" Niech Pan to przemyśli. Mam nadzieję, że pan zrozumie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pana Stefana Czyżyka Panie Wójcie, idzie nowe, czas na zmiany. Próbowałem sobie wyobrazić Pana za 4 lata, gdy będzie końcówka następnej kadencji. Nie mogę. 72 lata to nie jest wiek do podejmowania decyzji decydujących o rozwoju i przyszłości gminy. To czas na zasłużony wypoczynek, czas na ciszę i spokój w zaciszu domu, czas na bawienie wnuków. Nie męcz Pan siebie i ludzi. Daj Pan szansę młodszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zauważyć, że p. Jachim za pieniądze mieszkańców gminy chce kanalizować Rynek Hurtowy w Elizówce (czyżby jest sponsorowana przez p. Nowaka? Jako mieszkaniec gminy mówię NIE. Mieszkańcy czekają po kilka lat, a tu obca osoba przychodzi z nikąt i chce pieniądze mieszkańców oddawać instytucjom. Pani Jachim mówię NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Jachim ma szeroki gest. „Bezpieczne domy spokojnej starości” też chciałaby budować za pieniądze gminy, chociaż nie jest to zadanie statutowe gmin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ciekawe ze przyjdzie taka osoba nie wiadomo skad i jak i odrazu pcha sie do wladzy. wojtem powinna zostac osoba ktora jest rodowitym mieszkańcem gminy, ktora zna jej problemy, ma porownanie jak bylo, jak jest i jak powinno byc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja, naiwna myślałam, że zwolnienie lekarskie lekarz wypisuje, gdy człowiek jest chory. A tu proszę, kampanię wyborczą też można prowadzić na zwolnieniu lekarskim. Co na to pracodawca, bo to kwalifikuje się aby zawiadomić ZUS. Prasa też miałaby dobry artykuł. Wójt niezłą żmiję sobie wyhodował. Zatrudnił w dobrej wierze „fachowca”, a ta jak się rozejrzała to zamarzyła o fotelu wójta i ogromnej kasie, większej jak prezydenta Warszawy. Ale gminie nie jest potrzebny chory wójt tylko mądry. Pani Jachim jak jest chora to niech się leczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam wszystkich na wiec wyborczy PSL do Nasutowa gm. Niemce. Niedziela 14.11.2010 godzina 10:00 teren Kościoła - zaprasza proboszcz Grzesiuk. PSL to żadnej świętości nie ma ponieważ w Kościele takie przedstawienia robić to przecież grzech ale oni się przecież się Boga nie boją. Urbaś będzie się promował i lud tumanił, ciekawe czy mąkę i jabłka przywiezie jak do Niemiec. Wstydu się najadł! Może kolega Smolarz coś mu z 157 tys. nagrody odpali to przywiezie kapustę albo kiszone ogórki. P.S. Księże proboszczu dopuść i inne ugrupowania polityczne aby mogli zrobić swoje wiece wyborcze, przecież kościół dla wszystkich stoi otworem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Czyżyk gdy wygra Pan wybory to będzie Pan robił losowanie na zastępcę? Bo stanowisko to obiecał Pan już Goliankowi i Kroczowi, a co z obecnym zastępcą, wiernym chociaż miernym Jarosławem Królikiem? Zwolnienie? No cóż takie standardy podziękowania za pracę są normą w Urzędzie Gminy w Niemcach tj. p. Daniela Iskierka- poprzednia sekretarz UG, wyrzucona przez Pana z pracy niby za zatrudnianie osób z rodziny, o których jako szef urzędu miał Pan niby nie wiedzieć. Tak jak i nie wiedział Pan, że zatrudnił Pan swoją żonę w UG. To miedzy innymi = kompetencja, uczciwość i doświadczenie, które są hasłem Pana kampanii wyborczej. Ale mam nadzieję, że wyborcy, tak jak i ja pokierują się przy urnach wyborczych zdrowym rozsądkiem i dokonają właściwego wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jachim i Czyżyk to ludzie podobnego pokroju trzeba głosować na ludzi mądrych i wykształconych. Ja już wybrałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam wszystkich na wiec wyborczy PSL do Nasutowa gm. Niemce. Niedziela 14.11.2010 godzina 10:00 teren Kościoła - zaprasza proboszcz Grzesiuk. PSL to żadnej świętości nie ma ponieważ w Kościele takie przedstawienia robić to przecież grzech ale oni się przecież się Boga nie boją. Urbaś będzie się promował i lud tumanił, ciekawe czy mąkę i jabłka przywiezie jak do Niemiec. Wstydu się najadł! Może kolega Smolarz coś mu z 157 tys. nagrody odpali to przywiezie kapustę albo kiszone ogórki. P.S. Księże proboszczu dopuść i inne ugrupowania polityczne aby mogli zrobić swoje wiece wyborcze, przecież kościół dla wszystkich stoi otworem [/quote] PSL nie ma klasy i szkoda nawet umysł sobie tym zaśmiecać. Jutro nie pójdę do kościoła na znak protestu. Ja chcę się modlić a nie uprawiać politykę. PSL niech zaś konstruktywnego zrobi a nie pieniądze nasze rolników w nagrodach wyprowadza dla swoich kolesi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeglądam listy osób kandydujących do Rady Powiatu i co widzę? Nazwisko, które tak często przewija się w tych komentarzach. Pani Jachim kandyduje z listy PO do Rady Powiatu. Pani Jachim, tak cichutko, bez bilbordów, gazetek, ulotek i tej całej pompy chciałaby Pani zaistnieć w Powiecie? Jaka to jest w końcu pani przynależność partyjna? Na liście kandydatów na wójta deklaruje Pani, że nie należy do żadnej partii politycznej a do Rady Powiatu kandyduje Pani z listy Platformy Obywatelskiej? To ta słynna Pani „uczciwość” nakazuje Pani okłamywać wyborców? Nie ważne gdzie, nie ważne z kim, tylko kasa się liczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coż powiedzieć na Państwa wpisy-żałosne. Większość z Państwa nie ma pojęcia o tym co się dzieje w gminie.Kto z Państwa choć raz był na sesji i posłuchał czym się zajmują radni i wójt. Warto pójść i posłuchać, więcej niż połowa radnych nie ma nic do powiedzenia ,podnosi rękę i jak chce wójt i kasuje dietę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybierzcie nowych radnych i nowego wójta bo czas zmienić coś w naszej najbliższej okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie ma odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem pod tym co wypisuje? Co za frustraci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...