Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci wdzięczą się do wyborców z płotków na trawnikach. Czy to jest bezpieczne?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2019 r. o 07:27 Powrót do artykułu
A swoja drogą, czemu ten pan z przewróconego plakatu reklamuje się ciągle rodziną, a zawsze pozuje sam, bez rodziny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmietnisko z miasta robi PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy można umieszczać wizerunek przechodniów bez ich zgoduy w tle z plajkatami wyborczymi, pan fotograf robił zdjęcie ale nie pytał mnie czy może skorzystać z mojego qwizerunku, a chybba powinien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 lat destrukcyjnych dzialan ekipy PSL-PO to; - dziesiatki afer - mafie paliwowe - karuzele VAT - pogarda do człowieka - bieda i głodne dzieci - zeszyty w sklepach - niewolnicza praca na umowach śmieciowych - pampersy u kasjerek w Marketach - zwijanie państwa - OFE - praca do śmierci - Eldorado dla parabanków i Amber Goldów.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto za to odpowie jeśli taki baner przewrócił się na przechodnia? Kto odpowie za uszkodzenia ciała itp? Wiatry byawja czasem bardzo silne i wszystko może się zdarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg Polskiej Normy obciążenie wiatrem takiego baneru może dochodzić do 1 kN/m2 (około 100 kg/m2).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na Pitucha już 7 sms wysłałem, podobami się twardziel, jest nieustepliwy, nawet na plocie jak wisi to widac ten przeblysk w oczach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy problem ma SLD bo ich wyborcy leżą głównie na kwarterach cmentarzy a tam nie ma lokali wyborczych. Cóż za dyskryminacja , dlaczego tam nie ma lokali wyborczych i dlaczego zmarli nie mają prawa głosu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAMIĘTACIE JAK POŻÓŁKŁE BANERY ZSLowca  PÓL ROKU STARSZYŁY LUDZI NA MIEŚCIE ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzislem jak na wcisłe wrony srały ,to zły znak, tyle lat juz sie wciska do tej polityki i dalej traktuja ją jak kope
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek LGBT Pitucha drepcze nóżkami żeby dostać się do Sejmu. Przykro Tomeczku - nie dostaniesz sie bo ludzie podświadomie wyczuwają fałsz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto spłaci miliony długów Nowoczesnej? Obecni i byli działacze Nowoczesnej powinni solidarnie spłacić długi swojej partii, a dopiero potem znowu mogą się bawić w politykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...