Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy kandydaci Lewicy Razem do Parlamentu Europejskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 kwietnia 2019 r. o 16:05 Powrót do artykułu
Dziennik przedstawia komitety z lewej strony, kiedy pojawią się te z drugiej? Czyżby jakaś cenzura u Ringera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie informacja - materiał reklamowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu nie odpuszcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość lewicujących aparatczyków oraz komunistów pochodzi ze środowiska żydowskiego. Jeśli przedstawicie publicznie swoje życiorysy do dwóch pokoleń wstecz myślę że możecie minimalny sukces odnieść w wyborach wbrew temu co pokazują sondaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się wierzyć w te piękne bannery opisujące lepsze życie... te wyższe zarobki i dzięki temu nieodczuwalne podatki to tylko dla tych co się udaje im do żłoba dostać... ja już jestem za stary żeby w to uwierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K O N F E D E R A C J A -LIROY,KORWIN,BRAUN,NARODOWCY...czarny koń tych wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zagłosuję na kandydata sPOKO, POnieważ chcę zakupić nowoczesny apartamęt w akademiku na Górkach POd wynajem dla "studentów" z Bliskiego Wschodu, za który czynsz sfinansuje UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko KOALICJA EUROPEJSKA - reszta to marnowanie głosu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahahahahahahah :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca nie zawsze idzie z placa ale tak jest od 45 roku i dalej sie nie zmieni gdyz lewactwo zawsze bedzie mowilo co nalezy robic tylko o tym nie pamietaja.Sny o eurokolchozie nie dla oszustow.Stop!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie PiS jest póki co jedyną odpowiednią opcją która powinna sprawować realną władze. Ma osiągnięcie w gospodarce nie zamiata afer pod dywan o czym świadczy afera z misiewiczem czyli potrafią rozliczać swoich. W przeciewieństwie do PO,PSL,SLD. Teraz przecież wychodzi na jaw jak za PO przyzwalano na wyłudzanie VAT. Tak wyglądały ich rządy że mieliśmy najdroższe stadiony i autostrady w europie. Na dodatek ta "opozycja" chce sparaliżować państwo wzniecając niepokoje np strajki nauczycieli lub wykorzystując do tego osoby niepełnosprawne. Pamietacie jak za rządów SLD i PO było dwu cyfrowe bezrobocie? Chcecie aby to wróciło? Mało tego członkowie koalicji europejskiej popierają ACTA 2. Na ludzi od Korwina też radzę uważać bo są prorosyjscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lewicę to mało kto w Lublinie głosuje, nigdy nie miała tutaj zbyt wiele do powiedzenia - Partia Razem pokazała się już ze swojej kontrowersyjnej strony - np. rozdając prezerwatywy na walentynki albo jak przed wyborami samorządowymi mówili, że w szkołach powinny być automaty z prezerwatywami - widać skrajnie lewicowe poglądy tej partii kręcą się tylko wokół sfery seksualnej. PSL swego czasu był silny nie widomo jak będzie teraz - przystąpienie do Koalicji Europejskiej powoduje niezły mętlik np. wśród rolników - konserwatywna część wyborców PSL krzywo patrzy na ich sojusz czy to z Nowoczesną czy z SLD - nawiasem warto też dodać, że po wyborach samorządowych PSL na Lubelszczyźnie dostał niezłego łupnia. Co prawda rada miasta w większości jest pod wpływem Koalicji Obywatelskiej ale sejmik województwa w znacznej przewadze opanowany przez PiS. Bardzo dobrym wyborem jest oddanie głosu na Konfederację czy Kukiz '15, trzecia opcja to PiS. To jest pewniak, że tylko te formacje mają jakieś realne wizje dla Polski i szczerą chęć w działaniu dla dobra Państwa i strzeżenia jego interesów. Wybierzmy więc mądrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...