Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Jarosław Kaczyński ze wsparciem dla kandydatów tuż przed ciszą wyborczą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2018 r. o 20:21 Powrót do artykułu
Jak piszą Profesorowie Modzelewski i Widacki, te ciury taborowe, hieny cmentarne za łamanie prawa i machloje finansowe będą odpowiadać i karnie i materialnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechał Jarek ratować swoją partyjkę w wyborach? Coś czują że pójdzie im źle. Codziennie jakiś partyjny kacyk odwiedza województwo Lubelskie. Gdzie byliście przed wyborami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upatrzyli sobie województwo lubelskie. Grześ Schetyna mocno się z tą szarańczą nie pomylił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta zakłamania ubeckie partia atakuje nasze województwo. Ludzie obudźcie się. Dogońcie tą chołotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondzik Sawicki lata po prokuraturach a Jaro ratuje spadające na łeb na szyję poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek w sejmie byś się pokazał a nie po Polsce jeździsz za moje złotówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak można głosować na Tułajewa. Przecieź on w życiu nigdy nic nie robił. Co z niego za facet jak go żona utrzymuje. I on chce rządzić Lublinem?? Przecieź on nie ma pojęcia jak to się robi. Ludzie nie dajcie się omamić PISowi on Was okłamuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partyjne pzprowe kacyki za nasze piniondze jeżdżą agitowac w wyborach samorzadowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MNIE I CAŁEJ MOJEJ RODZINY JEDYNYM KANDYDATEM JEST PAN SYLWESTER TUŁAJEW - PRAWY , KATOLICKI , SPRAWIEDLIWY CHRZEŚCIJANIN - OSTOJA POLSKOŚCI !!!, PRZEDMURZE CHRZEŚCIJAŃSTWA !!!, Z KOŚCIOŁEM ZWIĄZANY OD ZAWSZE , OD DZIECKA JAKO MINISTRANT I RADNY CZECHOWA .............. popieram !!! LUDZIE GŁOSUJCIE na p. TUŁAJEWA !!! Musi on WYGRAĆ Wybory !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda liszka swój ogon chwali,a po wyborach pokaże cztery litery.Myślę ,że trzeba skończyć głosowanie na partyjne sitwy,bo oni jedynie obiecują,a potem kręcą lody w swoim własnym gronie! Warto pomyśleć i potrzeć ,ktoregoś z bezpartyjnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym zajmuje się poseł na zwolnieniu ?? A do sejmu czasu nie ma ?? Kolejny truteń po sylwku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łeeee to jakaś podpucha chyba, bo katolicyzm  niestety przeszkadza w racjonalnym mysleniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty ludzie ciemny, większego zakłamania jak prezentuje PIS nie widziano dawno. I co z tego że chrześcijański? A g. prawda. Jak ktoś idzie do polityki to w de ma wszystko bo najpierw liczy sie słupek wyborczy a później władza.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO KAT POLSKI I POLAKÓW. TFUUUUUUUUUUUUUU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby w kalendarzu było imię NIERÓB to TUŁAJEW by miał wtedy imieniny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
== lewackie oddziały PSL-P0 wyją? BRAWO PRAWICA - BRAWO PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS: Via Baltica Muzeum Historii Polskiej Budowa dróg lokalnych i mostów Carpatia Program Czyste Powietrze 500+ 300+ 75+ Obniżka wieku emeryt. Program dla osób niepełnosprawnych Emerytura dla matek z 4 dzieci Obniżka CIT dla małych firm Mały ZUS P0 = ch dpa i kamieni kupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A równo 28 lat temu tenże Jarosław tak samo jeździł po całej Polsce i zachęcał do głosowania na Lecha Wałęsę w wyborach na prezydenta RP... nie wspominał o tym w Zamościu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam od 8357 do 10642 dolarów tygodniowo i wiesz, że to najprostsza praca, o której słyszałem. Muszę po prostu natknąć się na niektóre strony internetowe i moja praca jest kompletna. Mogę pracować z dowolnego miejsca w dowolnym momencie, cieszącc się moim życiem i uwielbiam to robić. Możesz też zrobić to samo, ... odwiedzając tę stronę .......... ➥➥ ➥ ➥➥ CashPay40.Com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...