Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Powyborcze zmiany na stanowiskach dyrektorów. Kto zmieni pracę?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 października 2018 r. o 12:24 Powrót do artykułu
Za późno wyrzucicie Babisza. Przetarg na Hundai I20 zdążył zatwierdzić . Sosnowski naciskał podobno i tak się dziwnie składa,źe sam teź posiada taki samochód w/g oświadczenia majątkowego. PRZYPADEK? Mam nadzieję, źe PIS się temu szybko przyjrzy i ten przetarg szybko uniewaźni. Jeden wielki wał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te obrzydłe skundlone brednie aparatu bandy z sekty pislam to wydaje mi się, że wracają smutne czasy, które bardzo dobrze znam z autopsji ! Byłem naocznym świadkiem ostatnich 70-ciu lat w Lublinie i Polsce tzw. demokracji socjalistycznej ! Idealnie tak dzisiaj sekta pislam pozoruje wszystko jak by kalkę odbić ! Czy to dobra droga pytałem się wiele razy i w żadnym przypadku nie odniosłem wrażenie ,że to droga do nikąd a mocniej do bagna ! Ta ekipa nie rozumie Polski, Polaków ani za grosz świata ! A my bez tegoż świata jesteśmy NICZYM ! No ale bolszewicy i lewacy sekty pislam twierdzą, że i Putin i Lukaszenka to dobrzy ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Groza !!!!!!!!!! Ja tych ludzi widziałem słyszałem i przeżyłem ! Pamiętajcie to idzie fałsz, kłamstwo, obłuda i rządy nieudaczników, niemotów i tumanów ! Ostrzegam ja taką władzę znam - belzebub z nimi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój kolega już dawno mówił o tym, że PSL powinno się zmienić. Z betonu wyjść w stronę młodych ludzi. Mimo że był prezesem koła w Lubartowie mało kto go słuchał. No i skończyło się to tak jak się skończyło. A mądry był człowiek. Szkoda, wiele dobrego zrobił , a nie ma go dziś w PSL. pozdrowienia dla Mariusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...