Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek wyśle 780 tys. listów do mieszkańców woj. lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 maja 2019 r. o 14:58 Powrót do artykułu
kretyńskie referendum ws Górek Czechowskich, a teraz to - dajcie POPiSdoreńcy lepiej na biedne dzieci albo schronisko dla zwierząt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy tej co Unię Europejską nazywa szmatą pchają się do koryta. Co za hipokryzja i szopka z listami za nasze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra inicjatywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra inicjatywa
 Tak, kampania wyborcza PiSu z pieniędzy obywateli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za swoje pisowiec rozsyła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski myślisz, że jestem idiotą i nabiorę się na twoją sztuczkę? Po moim trupie! Oszukaliście mnie pisiory i nigdy więcej na was nie zagłosuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z cennikiem ******poczta-polska.pl/hermes/uploads/2013/11/Cennik-us%C5%82ug-powszechnych-w-obrocie-krajowym-i-zagranicznym.pdf będzie to kosztowało 2.574.000 zł, a nie kilkadziesiąt tysięcy zł. Ale wesprze się jawnie proPiSowską i prokatolicką Pocztę Polską, a przy okazji zrobi kampanię wyborczą jedynie słusznej partii. No chyba, że będą to przesyłki bezadresowe, to wtedy będzie taniej, ale nie sądzę, że kilkadziesiąt tysięcy zł, bo to znaczy, że poczta musiałaby każdą sztukę dostarczyć za nie mniej, niż 2,5 grosza (20.000 zł) i nie więcej, niż 12,8 grosza, a w to nie uwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jest złego w zachęcaniu do wzięcia udziału w wyborach do PE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny pomysł brawa dla marszałka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie, ja wiem że pana wożą limuzyną za nasze pieniądze, ale pańską nieletnią koleżankę co coś tam coś potrafi z panem od ,,zdradzieckich mord'' oglądam od miesiąca i każdy wie że są wybory. I niech mi pan wierzy na słowo że wiele osób tym razem pójdzie i zagłosuje aby jak to mawia pańska partyjna koleżanka nie musiała oglądać ,,tej szmaty'' czy jak to twierdzi inny pański kolega uczestniczyć w spotkaniach ,,wyimaginowanej wspólnoty''. Pozdrawiam, po starowolsku - cyt. ,,spieprzaj dziadu''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor CSK z nadania PiS-owskiego marszałka demontuje rzeźbę Koziary bo niby szkoda na to pieniędzy. Teraz już wiadomo na co potrzebna kasa. PiS za nasze pieniądze próbuje aktywizować elektora wiejski, bo liczy, że będą na nich głosować. Żałosna to PiS-owska władza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jest złego w zachęcaniu do wzięcia udziału w wyborach do PE?
 Jesteś taki głupi czy na serio nie widzisz tu robienia kampanii PiSu za publiczne pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile to będzie kosztowało? Skąd te środki? Nie da się tego lepiej wydać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kosztowała wymiana mebli w gabinetach nowych dyrektorów w urzędzie Marszałkowskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kruk dziś u wojewody wreczala umowy na drogi. A co ona ma wspólnego z samorządami w województwie? A teraz łysy za moje pieniądze będzie wysyłał listy żeby robić kampanie wyborcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś sondaże kiepskie jak marszałek musi frekwencję napędzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szastu prastu nie za swoje ! Tak dię wykonuje polecenia głównego Złodzieja tej partii ! Niedobrze się już robi..,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mulawa robił kampanię samorządową za azotowe pieniądze teraz robi za samorządowe. Partia z pewnością mu to wynagrodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Mulawa z Marszałkiem to dobry duet. P. Michale działaj,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem świadkiem jak potraktowano taką jedną upierdliwą aktywistkę nawołującą ludzi do pójścia na wybory. Akcja działa się na targu na ul.Ruskiej. Szybciutko się zmyła. Mało im spotów wyborczych TV ? Jak tak będą ludzi na siłę zachęcać na wybory to skutek będzie całkowicie odwrotny od zamierzonego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...