Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Piotrowski zarejestrował swój komitet w wyborach prezydenckich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lutego 2020 r. o 21:08 Powrót do artykułu
nie zdobędzie 100 tys. podpisów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toruń w natarciu. Geotermia negocjuje z naczelnikiem ostro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daj Pan spokój - wiesz ze nic z tego nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co z siebie robić głupka..dostanie 1 proc poparcia moze 2..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komedia na kółkach. Poparcie liczone w promilach. Ale to dziwne, przecież Bóg czy chociaż Jezus powinien mu pomóc, a tu - kicha. Widocznie on za rzadko się spowiada i za mało krzyż omodlił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rydzyk nie da mu poparcia bo czemu miałby popierać kogoś kto zdobędzie jakiś promil poparcia lub nie uzbiera 100.000 podpisów. Ojciec już ma swoje interesy z Partią i nie będzie ich ryzykował dla poparcia Piotrowskiego. Sam kandydat na kandydata musi się pogodzić z myślą że został wystawiony przez swych "chlebodawców" i już nie uratuje swej kariery jeśli Rydzyk dalej będzie widział interes w poparciu PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabaret. Totalny kabaret.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co pisać jak usuwacie komentarze, które nie są po waszej myśli. Nie kupię DzW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elektorat tego osobnika to ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Ch..., d... i kamieni kupa" - Sienkiewicz. ,,Piniendzy nie ma i nie będzie" - Rostowski. ,,...szczaw i mirabelki" - Niesiołowski. ,,Polskość to nienormalność" - Tusk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
donald lokaY: "W domu rozmawialiśmy tylko po niemiecku" "Polskość to nienormalność" Rasowy folksdojcz i to z rodowodem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Jak pomóc frankowiczom spłacać kredyty? ----- Kidawa: Nie wiem jak pomóc, jak to zrobić, żeby osoby, które wzięły kredyty we frankach, żeby im pomóc. Takiego rozwiązania nie mogę zaoferować, bo nie wiem, jak to zrobić. To nie jest zadanie prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek daj spokój ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Ch..., d... i kamieni kupa" - Sienkiewicz. ,,Piniendzy nie ma i nie będzie" - Rostowski. ,,...szczaw i mirabelki" - Niesiołowski. ,,Polskość to nienormalność" - Tusk
 "...Jesteście kanaliami" - kaczyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbiera głosy Dudzie, skrajnie nieodpowiedzialne, można by powiedzieć mocniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy kandydat. Najlepiej wykształcony - jedyny profesor wśród kandydatów. Człowiek kompetentny i niezależny. Będzie godnie reprezentował polskie interesy. Ale lemingi i tak wiedzą swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy kandydat. Najlepiej wykształcony - jedyny profesor wśród kandydatów. Człowiek kompetentny i niezależny. Będzie godnie reprezentował polskie interesy. Ale lemingi i tak wiedzą swoje.
  czemu tak bezczelnie kłamiesz ?? Skoro ostatnia startował od muchoorka z torunia to teraz też nie jest niezależny. Chcecie aby dalej nie było pieniędzy na szpitale a brzylub i jego czarna mafia opływała w luksusach, to idealny wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda gadać szansa teoretycznie jest jak każdego kandydata, kicha powiem krotko, miał swoje 5 minut.Zlaż z dachu nie psuj gontów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no można??? PAD kilkaset tysiecy głosów z lubelskiego już ma zabrane; to będzie CZARNY KOŃ; zresztą facio ma prezencje, wiedzę , doskonały język obcy obyty po brukselce; prezydent jak się patrzy; Pan i Pani Mucha to wizytówka lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Jak pomóc frankowiczom spłacać kredyty? ----- Kidawa: Nie wiem jak pomóc, jak to zrobić, żeby osoby, które wzięły kredyty we frankach, żeby im pomóc. Takiego rozwiązania nie mogę zaoferować, bo nie wiem, jak to zrobić. To nie jest zadanie prezydenta.
 A niby dlaczego pomagać frankowiczom ? Wiedzieli co robią. Jak byli tacy mądrzy i im korzystniej było w obcej walucie to nie marudzili tylko śmiali się z innych a teraz wielki płacz. I bardzo dobrze. Dla mnie do frank może być i po 10 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...