Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mamy XXI wiek, w cywilizowanym świecie naukowcy właśnie wysłali w kosmos teleskop Jamesa Webba. My mamy ministra "oświaty" Czarnka, który na pogrzebie egzorcysty mówi: "Uczył nas, jak wygrywać z szatanem" i odznacza go za "wybitne osiągnięcia" Czy to dzieje się naprawdę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo dzięki piss wracamy do średniowiecza... czego gorszy sort nie rozumie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz LUDZKA GŁUPOTA, choć nie jesteśmy pewni co do tej pierwszej. Dopiero teleskop Jamesa Webba nam to może wyjaśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to strach umrzeć bo zaraz zjawia sie Czarnek A na powaznie to właśnie jest brak taktu,ks.Pęzioł był niezwykle skromnym człowiekiem zaangażowanym w to co robił a właśnie takie akcje zniechęcają ludzi.Oczywiście,że nie miał nic wspólnego z edukacja tylko w takim pogrzebie ,gdzie jest dużo ludzi można mieć swoje 5 minut. NAtomiast jeszcze z innej beczki,minister i całe grono doradców publikowali w czasopiśmie Cywilizacja wydawanym przez IEN.Redaktorem naczelnym był swego czasu b.dyrektor liceum św Teresy. Może należałoby go odznaczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@azja: dobrze powiedziane. Miałem to samo pisać ale miałem nadzieję, że jest już taki komentarz i owszem jest. To źle że pojawia się taki „dobroczyńca”. Czyni więcej zła niż pożytku takim zachowaniem. I słowo do Was, kochani niedowiarkowie: są na tym świecie rzeczy które nie śniły się wam i których nie rozumiecie. I są siły których nie widać lecz to nie oznacza że nie istnieją. To że czegoś nie widać nie oznacza że tego nie ma. To nie średniowiecze. Za tysiąc lat dla naszych potomków nasze osiągnięcia to będą średniowiecze. Jeśli uważasz że osiągnięcia ludzi sprzed wieków są nieważne to tak samo może być nieważne to co robisz teraz dla ludzi którzy nadejdą. Nie wyśmiewaj, nigdy nie wiesz jak z przerażeniem w oczach będziesz być może szukał ostatniej deski ratunku w egzorcyzmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to co robił Ś.P. ksiądz Pęzioł należy mu się wielki szacunek i wdzięczność. Niestety, Czarnek pomimo bycia z zawodu doktorem habilitowanym na KUL-u słabo zna się na Ewangelii, gdyż nie potrafi oddać Bogu to co boskie, a cezarowi co cesarskie, przy tym będąc pysznym i zarozumiałym człekiem. Takie akcje jak ta jedynie szkodzą wizerunkowi Kościoła, wpychanie na siłę Kościoła w objęcia władzy i instytucjonalizowanie wiary nie przysporzy wiernych, lecz wręcz odwrotnie. Ludzie nie chcą i nie lubią być na siłę przekonywani do jakiś wartości. Także dobra rada ziomuś Przemuś - zajmij się unowocześnianiem edukacji i nauki ziemskiej, a sprawy wiary pozostaw ludziom do tego powołanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEWACTWO....   "żądają uchwalenia ustawy o obowiązku szprycowania i oznaczania", ale wybiórczo zapomnieli o swoim wyciu na partyjnych marszach  - "moje ciało, moja sprawa"? -- PERFIDNI HIPOKRYCI....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--- Jezus powiedział do swoich apostołów : Idźcie i głoście: Bliskie już jest królestwo niebieskie. Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie złe duchy! Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie! (Mt 10,7-9) ------Jak wykorzystują te zalecenia panowie stojący obok p. Czarnka?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasie niewoli niewolnicy byli zmuszani do noszenia masek, aby symbolicznie oznaczyć ich, jako niemających głosu oraz tych, którzy są własnością i pod kontrolą innej osoby. Niewolnika traktowano gorzej niż bydło i nigdy nie nazywano ich – Ludźmi! W którym kierunku idzie obecnie świat???? Jeżeli nic nie zrobimy, aby wrócić do stanu równości, to staniemy się prawnymi i zalegalizowanymi niewolnikami, , nasze dzieci będą dziedzicznymi niewolnikami, a kara za najdrobniejsze wykroczenia praw "żymian" będzie tylko jedna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilku gnoi i gówniarzy potomków ubeckich morderców zaszczytny dziennik nazywa politykami. Zasrańce domagają się wyjaśnień. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Może zaszczytny dziennik wyjaśni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pośmiertnie to sobie może i beatyfikować, egzorcyście nic to nie zmieni. Za to diobełki, czarty i inne czarne moce mogą już wracać do swych ludzi. Skoro "egzorcysta" odszedł, to droga wolna. Nic nie stoi na przeszkodzie by "zło" wróciło tam skąd je wypędził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@azja: dobrze powiedziane. Miałem to samo pisać ale miałem nadzieję, że jest już taki komentarz i owszem jest. To źle że pojawia się taki „dobroczyńca”. Czyni więcej zła niż pożytku takim zachowaniem. I słowo do Was, kochani niedowiarkowie: są na tym świecie rzeczy które nie śniły się wam i których nie rozumiecie. I są siły których nie widać lecz to nie oznacza że nie istnieją. To że czegoś nie widać nie oznacza że tego nie ma. To nie średniowiecze. Za tysiąc lat dla naszych potomków nasze osiągnięcia to będą średniowiecze. Jeśli uważasz że osiągnięcia ludzi sprzed wieków są nieważne to tak samo może być nieważne to co robisz teraz dla ludzi którzy nadejdą. Nie wyśmiewaj, nigdy nie wiesz jak z przerażeniem w oczach będziesz być może szukał ostatniej deski ratunku w egzorcyzmie.
Racja - istnieją np. promienie gamma, których nie widać. Ale to, o czym piszesz, to fantazja i nie mieszaj tego z nauką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilku gnoi i gówniarzy potomków ubeckich morderców zaszczytny dziennik nazywa politykami. Zasrańce domagają się wyjaśnień. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Może zaszczytny dziennik wyjaśni
Nieodmiennie zadziwia mnie katolicka miłość bliźniego, którą ociekają twoje wpisy na tym forum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilku gnoi i gówniarzy potomków ubeckich morderców zaszczytny dziennik nazywa politykami. Zasrańce domagają się wyjaśnień. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Może zaszczytny dziennik wyjaśni
Nieodmiennie zadziwia mnie katolicka miłość bliźniego, którą ociekają twoje wpisy na tym forum...
 Synu,co ty tak z tym katolicyzmem wyjeżdżasz? Z tego co pamiętam to miejscowy proboszcz z kościelnym zrobili z ciebie sławną kanapkę drwala ;) Wiem że masz traumę ale nie musisz się tak z tym obnosic. Mam nadzieję że sprawców ujęto i przykładnie ukarano;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@azja: dobrze powiedziane. Miałem to samo pisać ale miałem nadzieję, że jest już taki komentarz i owszem jest. To źle że pojawia się taki „dobroczyńca”. Czyni więcej zła niż pożytku takim zachowaniem. I słowo do Was, kochani niedowiarkowie: są na tym świecie rzeczy które nie śniły się wam i których nie rozumiecie. I są siły których nie widać lecz to nie oznacza że nie istnieją. To że czegoś nie widać nie oznacza że tego nie ma. To nie średniowiecze. Za tysiąc lat dla naszych potomków nasze osiągnięcia to będą średniowiecze. Jeśli uważasz że osiągnięcia ludzi sprzed wieków są nieważne to tak samo może być nieważne to co robisz teraz dla ludzi którzy nadejdą. Nie wyśmiewaj, nigdy nie wiesz jak z przerażeniem w oczach będziesz być może szukał ostatniej deski ratunku w egzorcyzmie.
 Ale głupia gadanina. Nie wyśmiewaj, bo być może kiedyś zmienisz pogląd. Równie dobrze mógłby twierdzić, żeby nie odcinać się od gościa, który twierdzi, że jest Napoleonem... bo kiedyś może odcinający się też uzna, że w lubelskim zakładzie dla umysłowo chorych trzymają prawdziwego Napoleona. ... Inną głupotą jest wmawianie, że "niedowiarkowie" sądzą, iż istnieją tylko rzeczy widzialne. ... Jeszcze w końcu jakaś obrona Średniowiecza, które trwało długie setki lat, a osiągnięć naukowych niemal wcale nie wniosło, za to szerzyło zabobon i zwalczało odstępców od zabobonu. Argumentum: że coś tam jednak wniosło, więc to podobne do obecnych czasów błyskawicznego rozwoju nauki i "techniki"... gdy za głoszenie niezgodnych z KRK poglądów nie pali się już na stosie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pośmiertnie to sobie może i beatyfikować, egzorcyście nic to nie zmieni. Za to diobełki, czarty i inne czarne moce mogą już wracać do swych ludzi. Skoro "egzorcysta" odszedł, to droga wolna. Nic nie stoi na przeszkodzie by "zło" wróciło tam skąd je wypędził.
 Temu "Metatronowi" roi się, że egzorcysta wyparł "diobełki", a taraz, gdy już go nie stało, to "diobełki" wrócą... Ale poziom umysłowy! (Chyba że zapomniał dopisać, że to "humor, satyra" czyli "ironia i sarkazm".)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilku gnoi i gówniarzy potomków ubeckich morderców zaszczytny dziennik nazywa politykami. Zasrańce domagają się wyjaśnień. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Może zaszczytny dziennik wyjaśni
Nieodmiennie zadziwia mnie katolicka miłość bliźniego, którą ociekają twoje wpisy na tym forum...
Synu,co ty tak z tym katolicyzmem wyjeżdżasz? Z tego co pamiętam to miejscowy proboszcz z kościelnym zrobili z ciebie sławną kanapkę drwala ;) Wiem że masz traumę ale nie musisz się tak z tym obnosic. Mam nadzieję że sprawców ujęto i przykładnie ukarano;)
  Wyssane z brudnego palca głupoty, że ktoś "wyjeżdża z katolicyzmem". To przecież ta sama bajkopisarka DW wciska wciąż "katolicyzm", a wątek dotyczy właśnie płatnego (i umundurowanego zazwyczaj) działacza KRK mieniącego się "katolickim". ... Sądząc po niku, to "wielojebny" jest raczej uczestnikiem zabaw urządzanych przez proboszcza i kościelnego. Wydaje mu się zapewne, że jest bardzo płodny, skoro do człowieka, którego nigdy nie widział, zwraca się per "synu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilku gnoi i gówniarzy potomków ubeckich morderców zaszczytny dziennik nazywa politykami. Zasrańce domagają się wyjaśnień. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Może zaszczytny dziennik wyjaśni
Nieodmiennie zadziwia mnie katolicka miłość bliźniego, którą ociekają twoje wpisy na tym forum...
Synu,co ty tak z tym katolicyzmem wyjeżdżasz? Z tego co pamiętam to miejscowy proboszcz z kościelnym zrobili z ciebie sławną kanapkę drwala ;) Wiem że masz traumę ale nie musisz się tak z tym obnosic. Mam nadzieję że sprawców ujęto i przykładnie ukarano;)
   Wyssane z brudnego palca głupoty, że ktoś "wyjeżdża z katolicyzmem". To przecież ta sama bajkopisarka DW wciska wciąż "katolicyzm", a wątek dotyczy właśnie płatnego (i umundurowanego zazwyczaj) działacza KRK mieniącego się "katolickim". ... Sądząc po niku, to "wielojebny" jest raczej uczestnikiem zabaw urządzanych przez proboszcza i kościelnego. Wydaje mu się zapewne, że jest bardzo płodny, skoro do człowieka, którego nigdy nie widział, zwraca się per "synu".
Bo ów Wielejebny, to matoł jest i myśli, że mnie w ten sposób obrazi. Tak samo jak z tymi "kanapkami". Ale najwyraźniej jest nieźle zorientowany w księżych zabawach ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilku gnoi i gówniarzy potomków ubeckich morderców zaszczytny dziennik nazywa politykami. Zasrańce domagają się wyjaśnień. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Może zaszczytny dziennik wyjaśni
Nieodmiennie zadziwia mnie katolicka miłość bliźniego, którą ociekają twoje wpisy na tym forum...
Synu,co ty tak z tym katolicyzmem wyjeżdżasz? Z tego co pamiętam to miejscowy proboszcz z kościelnym zrobili z ciebie sławną kanapkę drwala ;) Wiem że masz traumę ale nie musisz się tak z tym obnosic. Mam nadzieję że sprawców ujęto i przykładnie ukarano;)
   Wyssane z brudnego palca głupoty, że ktoś "wyjeżdża z katolicyzmem". To przecież ta sama bajkopisarka DW wciska wciąż "katolicyzm", a wątek dotyczy właśnie płatnego (i umundurowanego zazwyczaj) działacza KRK mieniącego się "katolickim". ... Sądząc po niku, to "wielojebny" jest raczej uczestnikiem zabaw urządzanych przez proboszcza i kościelnego. Wydaje mu się zapewne, że jest bardzo płodny, skoro do człowieka, którego nigdy nie widział, zwraca się per "synu".
 Mundrego to i miło posłuchać:) łobrońca uciśnionych się znalazł. Syneczku przerwę masz świąteczną że się nudzisz czy gimnazjum zamknięte z powodu korony;) Ciebie też brali na dwa baty że masz uprzedzenia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--- Jezus powiedział do swoich apostołów : Idźcie i głoście: Bliskie już jest królestwo niebieskie. Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie złe duchy! Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie! (Mt 10,7-9) ------Jak wykorzystują te zalecenia panowie stojący obok p. Czarnka?????????
  Jezus twierdząc, że "bliskie już jest królestwo niebieskie", nie mówił prawdy, bo minęły prawie 2 tysiąclecia i "królestwo niebieskie" wcale nie jest "bliskie". Jeśli "katolicy" z KRK głoszą, że Jezus był wszechwiedzący, to z tego wynika, że kłamał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...